Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy félek pár...

Miért van az, hogy félek pár osztálytársamtól?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk veszekedünk vagy csesztetjük egymást, vagy beszólunk egymásnak és a másik bemérgesedik félek, hogy megver, pedig van köztük olyan is akik nem erősebbek nálam, meg olyan is aki boxol. Hogyan győzzem le ezt a félelmemet? Zavar, hogy nem merek önmagam lenni mert mondjuk elkezd ütögetni vagy lökdösni, félek hogy nem tudom legyőzni.

2013. márc. 12. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
győzd le ésszel,és ne erővel:) ha te is járnál valami önvédelmi sportra sokkal magabiztosabb lennél.
2013. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jártam
2013. márc. 12. 20:05
 3/5 sándorjános ***** válasza:

Nem legyőzni kell, férfiasan helytállni, ha neked van igazad - lásd 1956 forradalom.

Viszont érdemes kerülni a konfliktusokat.

2013. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Velem is ugyanez a helyzet csak egy kicsit másképp:

1.az osztálytársaim nem csesztetnek mert gyengébbek mint én meg amúgy is

2.járok harcművészetre de ettől még nem vagy annyira magabiztos

3.van egy iskola ahol sok a cigány meg a hülye primitív gyerekek és néha már farkasszemet is néztünk de nem volt semmi komoly és erős vagyok és tudom, hogy megverném őket de valamiért el kezdek félni... talán azért mert bunyó terén 0 tapasztalattal rendelkezek mert még soha nem verekedtem.Ha egyszer bunyóznék azután már király lennék, de nincs nagyon ilyen helyzet és ha lenne is, elkezdenék félni előtte... A lényeg, hogy ne lássák rajtad, hogy félsz és tegye meg ő az első lépést, hagyd, hogy támadjon utána lehet szanaszét ütni...!

2013. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Totál ugyan ez. Nem verekedtem még sose, de erős és izmos vagyok, mindig is (és most is) sportoltam valamit. De mégis parázok ha ilyen helyzet kezd kialakulni, nemvágom miért:/
2013. márc. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!