Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az utcán rászóltam egy randalí...

Az utcán rászóltam egy randalírozó kamaszra. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A kedves fiú a társai asszisztálása mellett éppen valamit égetett egy buszmegálló padján.

Rászóltam, hogy azonnal oltsa el. Mire a kedves gyerek visszaszólt, hogy "szop.jon f.szt!".


...


Ha lekevertem volna egy pofont, akkor annak lett volna foganatja? Vagy csak annyi történt volna, hogy én a rendőrségre, meg az esti hírekbe kerülök?

Mit lehet ma tenni, ha az ember rongáló fiatalokat lát.


2013. márc. 13. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igazából én tuti lekevertem volna neki,és nem ment volna rendőrségre sem mert égett volna a pofája,hogy egy nő megüti,ezeket is csak tartják a szüleik nem nevelik
2013. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg mázlid, hogy nem kaptál tőle egyet. Aztán úgy kerültél volna a hírekbe, ahogy napi szinten hallani, hogy tinik megverték egymást... aztán újraélesztik, meg kómában van a másik. Ha otthon nem nevelik, egy vadidegen a buszmegállóban nem fogja.
2013. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nehéz feldolgozni az ilyet. Nem is értem, hogy a tanárok az iskolákban hogyan bírják. Mert gondolom ott is pont ilyenek.


Nekem még soha senki nem mondott ilyet. Tudják egyáltalán, hogy mit tesznek vagy mit mondanak?

2013. márc. 13. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyet látsz, hívd ki a rendőrséget. Garázdaság, köztulajdon rongálása amit csinálnak s mint ilyen, bűncselekmény.

Ha megütötted volna (amit nem hiszem, hogy hagyott volna) valószínű, hogy visszakaptad volna. Akár a társaival együtt is neked ugorhatnak az ilyen taknyok és ugye sok lúd disznót győz.

2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:
94%

"Vagy csak annyi történt volna, hogy én a rendőrségre, meg az esti hírekbe kerülök?"


Szerinted bement volna, elmeséli a rendőröknek, hogy éppen gyújtogatott, mikor rászólt egy nő, ő pedig ordenáré stílusban kiosztotta? A rendőr kb. annyit mondott volna erre, hogy "nagyon helyes, és mi volt az a gyújtogatás?".

A gond az, hogy még az sem elképzelhetetlen, hogy egy ilyen szinten álló gyerek visszaüt - és ha kamasz, ha nem, komoly sérüléseket okozhat.

2013. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:

A rendőr kb. annyit mondott volna erre, hogy "nagyon helyes, és mi volt az a gyújtogatás?".


Persze azt kihagytam, hogy a rendőr a pofont helyeselte volna valószínűleg, nem azt, amit a gyerek mondott. Látom, nagyon egyetértünk az előző válaszolóval, pedig még nem láttam a válaszát, mikor írtam a magamét.

2013. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

14.48-ra törlést kértem a megelőző hsz. szerencsés eltűnése okán...


Köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!