Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már a földön randalírozó baba...

Már a földön randalírozó baba mellett milyen gyakran takarítotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a törölgetésre, porszívózásra, felmosásra?
2009. jan. 23. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém már 17 hónapos és tehetném ezt mindenn nap akár de nem teszem mert fél perc múlva az isten tudja honnan megint morzsás minden.Ahogy érzed úgy csináld annyira nagy kossz úgy sincs gondolom hogy baja legyen tőle az a kicsi meg kell hogy erősödjön az imunrendszere.
2009. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlzásokba esni szerintem, heti egy-két portörlés, ahogy szükségét látod. Felseprés, felmosás, én a felmosóvízbe mindig teszek Domestost.
2009. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 héten 1x nagytakarítás, morzsanyomozás mindennap, söprögetés 1-2x/hét. 9 és fél hós, mindent megtalál és be is kapja.. :)
2009. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Olvastam itt tegnap, hogy valaki minden nap felmos és megijedtem, hogy én csinálom rosszul!

2009. jan. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!