Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire érzitek magatoka...

Nők! Mennyire érzitek magatokat elnyomva?

Figyelt kérdés

Sok negatívum ért titeket a nemetek miatt?

Vagy esetleg inkább pozitív?

Lenéznek a férfiak titeket?



2013. márc. 13. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Erre (is) szokták mondani, hogy kettőn áll a vásár. Vannak persze kezelhetetlen helyzetek, de aki nem hagyja magát inzultálni, többnyire nem is teszik vele. Néha elég egy súlyos pillantás, ami többet mond minden hosszú beszédnél. És elég gyakori, hogy ami negatívnak tűnik, közönséges félreértés. Mert a férfiak és nők agya nem egy rugóra jár.

Egy példa: szinte minden férfi végignéz egy csinos nőt, kezdve a mellén, aztán le, majd föl. És szinte egyiknek se (megvalósítandó) szexuális gondolatok járnak közben a fejében. Csak egyszerűen így van programozva az agya. Fordítva, nők ezt a legritkább esetben teszik, számukra más a megfogó, ami férfiaknál csak majd sokadiknak jön szóba.

2013. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Márciuska ***** válasza:
100%
Én nem érzem magam elnyomva. A férfi ismerőseim nagyon rendesen és előzékenyen viselkednek velem, de ehhez az is kell, hogy én is normálisan és tisztelettel viselkedem mindenkivel, akár férfi, akár nő. Ki mint vet, úgy arat. Persze a bunkókat nem lehet kikerülni, találkoztam már egy-két taplóval, de szerencsére ritkán.
2013. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen hátrány nem ért. Sem gimiben, sem egyetemen, a Tescoban sem, a buszon sem, sehol sem. Szerencsére normális emberek vesznek körül, akik nem akarják elnyomni a másikat, és idegenek részéről sem tapasztaltam ilyesmit. Vagy csak előhozom a férfiakból az őrző-védő ösztönt? o.O Nem tudom...
2013. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkalomadtán felbukkan egy-két komplexusos köcsög, de ez egyáltalán nem mindennapos, túl ritkán találkozom a jelenséggel ahhoz, hogy nagy hatással legyen a világképemre.
2013. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!