Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hétvégén lesz a tízéves...

Hétvégén lesz a tízéves osztálytalálkozóm. Mire számíthatok? Mik a tapasztalatok, hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában csalódás volt,pedig minden sulimból rendszeresen van 5évente.

Vannak azok,akik az abszolút befutott,sikeres embert adják,még akkor is ha ez nem igaz,aztán vannak a gyerekesek,akik lesajnálják a többit,mert ők még nem tudják miről maradnak le ők a pelenkák stb árát tárgyalják.Az osztály legjobb nője általában jól le van pukkanva,de mindig akad 1-2ember aki meglepően "kipendült"

Amúgy nem rossz buli,mert ha más nem jól szórakozol mások idétlen nagyzolásán.Egyébként biztos lesz egy-két ember,akivel jól eltöltöd majd az időt és felelevenednek az iskolás évek.

2009. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, kb nekünk is erről szólt. A többség fényezte megát hogy milyen jó a karrierje és milyen boldog családja van, mindenki annyi sódert hordott össze hogy az már kabaré volt. Úgy az este közepén le is léptem, csak azért mentem hogy megnézzem kiből mi lett kb. Ennyiből bőven meg tudtam állapítani. Az ember csoportban mindig lódít.
2009. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenkinek ugyanaz volt a röppályája. Mindenki továbbtanult, és összeköltözött a pasijával...egy-két csaj már szült is...én meg ott álltam szinglin...jó, végülis nem volt rossz, csomót röhögtünk, a klikkek ugynúgy megvoltak, mindenki próbált úgy csinálni, mintha érdekelné, mi van a másikkal, hogy elmondhassa, vele mi van.

Szóval összességében vicces volt, és kajáltunk egy jót.

2009. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pfff ettől tartottam. Attól tartok, nem fogom tudni visszafogni magam, hogy 1-2 ilyen képmutató illetve gyermekteleneket lesajnáló pelenkataglalónak be ne szóljak... Basszus! VANNAK már szült barátnőim, de az ő gondolkodásuk nem szűkült be a büfi-főzi-pelenka-stb. témákra, és egyenrangúnak tekintenek attól, hogy nekem még nincs gyerekem. Mennyire nem bírom ezt a mentalitást, amit mondtok... Na mindegy, én aztán lesz.rom, mit gondolnak rólam, annak idején is így voltam vele. Folyton csak kiakadtak rajtam, ez biztos most is így lesz...

Na nem baj, vannak normálisak is, és érdekes módon ők az öt éves találkozón is a kissé lesajnált "szerények" közül kerültek ki. Ők mindig jobban elfogadták a különcségeimet, mint a képmutató gazdaggyerekek.

2009. szept. 15. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de nem kellene általánosítani. Nekem pl. van gyerekem és abszolút nem nézem le, akinek nincs. Osztálytalálkozón sem beszéltem még sosem a pelenka áráról és nem is ismerek olyat egy lány kivételével, aki ezt tenné...de hát ő azért teszi, mert mindig is butácska volt és másról amúgy sem tud beszélni, karrierje a 8 általánosban merült ki. Aki ennél tovább jutott, azért nem így áll a dolgokhoz. Most épp neked van előítéleted a gyerekessel szemben, nagy szingliként. Pedig egyik sem jobb a másiknál, mindenkinek más az élete. Nem kell ettől az osztálytalálkozótól megijedni. Én pl. kifejezetten kíváncsi vagyok, hogy kivel mi van. Sajna nem tudok már elmenni többre, mert külföldön élek, de ha tehetném, tuti nem hagynám ki.
2009. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek előítéleteim, épp azt mondom - csak azt nem bírom, ha engem valaki fennhéjazó próbál lenni, mert ahhh neki már van, én meg nem tudom, miről maradok le, önző vagyok, ő bezzeg stb. stb. Mint írtam, több barátomnak, barátnőmnek már van, velük egyik irányban sincs konfliktus :)

Amúgy tök jó volt az osztálytalálkozó! Egy percig se volt kérdés, hogy elmenjek-e, a többség azért jó ember (legalábbis egy napra biztos :D:D:D) és még a "kemény magban" is ott maradtam egyedüli nőként - haha megjegyeztem, hogy "még mindig én vagyok a legzüllöttebb csaj" erre azt mondták, "nem, nem, benned van a legtöbb vér" ;) Jól bevodkáztunk, felelevenítettük a régi emlékeket, jókat, rosszakat... Ja nálunk látványos lepukkanás senkinél nem volt, mindenki ugyanúgy néz ki, vagy jobban. Talán inkébb a kupálódás a jellemző. :) Jól éreztem magam! Köszi mindenkinek a válaszokat!

2009. szept. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!