Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A középiskola után én lettem...

A középiskola után én lettem a legnagyobb vesztes az osztályból. Mással is történt így vagy csak én vagyok ekkora lúzer?

Figyelt kérdés
A középiskolai osztálytársaim zöme nagyon jól él. Kényelmes munkájuk van vagy úgy tanulnak az egyetemen, hogy nem kell semmiért megdolgozniuk (nem vagyok irigy), sok barátjuk van, akikkel el tudnak járni ide-oda. Ezzel szemben én napi 10 órában árkot tisztíttok vagy ások a szakadó esőben is, EGYETLEN (!) barátom sincsen és nem rendelkezem olyan egzisztenciával mint a volt osztálytársaim. Amúgy az osztályban én voltam a második legjobb tanuló, városi díjat kaptam az eredményeimért, tanulmányi versenyekre jártam és mégis ez lett belőlem. Egy senki vagyok. Élni sincs kedvem. Sokszor próbáltam változtatni de akárhányszor emberek közelébe megyek, ők eltávolodnak tőlem pedig normális ember vagyok és jobb munkát sem kapok. Mintha kiselejteztek volna. Más is volt/ van így? Mi lehet a kiút a kötél és a sámlin kívül?
2013. márc. 15. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként persze, igazad van, ha felvesznek államira, megúszhatod olcsón. Ha olyan szakmában szeretnél tanulni, akkor mindenképpen.
2013. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha jó eredményeid voltak, miért nem vettek fel államira?
2013. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs, milyen fajta suliba jártál?
2017. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!