Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarország részeit hogy...

Magyarország részeit hogy szerezhetnénk vissza? (ötleteket)

Figyelt kérdés
Pl: gondolok itt arra hogy benépesitjük a szomszédországokat, és visszaszerezzük, vagy háború, vagy valaki valami más ötlet??

2013. márc. 16. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

Hát én emiatt nem áldoznám fel fiaink életét, háború semmiképpen sem.

Talán, ha felemlegetnénk az uniónak azt a bizonyos egyezményt, hogy 89 után visszakapjuk területeinket, akkor az már jó kezdés lenne. Erre nem tudnak mit mondani, ez volt az egyezmény. Hogy visszakapjuk. Akkor viszont ők szedték meg a szerződést, ha mégsem. Persze ez sem olyan egyszerű, mert akkor a szlovákok, románok, szerbek pattognának és most 1 ország kielégítése 3 pofán vágása nem biztos, hogy megéri, de egyelőre tényleg az a baj sztem, hogy nincs erről szó az uniós találkozókon. Miért nincsen???

2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Szerintem legtöbb esélyünk népsavazással lenne, ahol magyarok laknak a határ mentén.

A gond ezzel csak az hogy:


1. Egyre kevesebb a magyar, mivel alig születik magyar gyerek, és határon túl elég sokan asszimilálódnak.

2. Sok magyarnak sajnos azzal tömték tele a fejét hogy ők elsősorban szloválok/románok stb, és csak másodsorban magyarok, így nem biztos hogy a népszavazás eredményes lenne.

Úgy mint ahogy sok nálunk élő nemzetiség is kiállt a történelmi Magyarország mellett Trianon után.

2013. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. és nagyon kellene tenni vmit ez ügyben!!
2013. márc. 16. 18:30
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne ilyen hirtelen tenni az ügyben vmit ? (nem provokálás, tényleg érdekel, hogy miért pont most). Egyébként én úgy vagyok vele, hogy a kormány már ezzel a kis országgal sem tud mit kezdeni, mit csinálnánk még a visszakapott területekkel? :)
2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
pl: ott van a bányászat, meg még sok más és avval megerősödne Magyarország!!
2013. márc. 16. 18:45
 6/27 A kérdező kommentje:
ja és Magyarország az miénk, a magyaroké .. hihetetlen hogy a románok is a román királyuknak nevezik Mátyást.. eszem megállt mikor ezt meghallottam!
2013. márc. 16. 18:49
 7/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: sőt, pár hónapja egy nemzetközi zenei találkozón a szlovákok szlovák zeneszerzőként konferálták be Bartókot és Lisztet!
2013. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Már megmodtuk, tűzzel és vérrel. xD
2013. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
én hiszek abban hogy meg lehet valósitani hogy újra a miénk legyen  "NAGYMAGYARORSZÁG" 
2013. márc. 16. 19:25
 10/27 A kérdező kommentje:

19:21 -es válaszoló

na ennyit a szlovàkokról is, és még lehetne sorolni h miket mondanak a sajátjuknak.. elképesztő hogy ennyire lesüllyednek..

2013. márc. 16. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!