Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarország részeit hogy...

Magyarország részeit hogy szerezhetnénk vissza? (ötleteket)

Figyelt kérdés
Pl: gondolok itt arra hogy benépesitjük a szomszédországokat, és visszaszerezzük, vagy háború, vagy valaki valami más ötlet??

2013. márc. 16. 17:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

mégegyszer leirnám hogy csak érdekelt a válaszotok

Ja és KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!

2013. márc. 17. 13:40
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem, azt nem tudom, hány centi vagy, mert az nem jött le az írásodból. A szellemi szinted viszont igen.
2013. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%

Most mi azzal a probléma hogy a kérdező hazafi, és keresi a lehetőségeket Magyarország VISSZA szerzésére. Ez itt a Gyakorikérdések.hu, Azért írt ide a kérdező, mert válasz kell neki, nem az a lényeg hogy mennyit tud történelemből, mert ha normális vagy látod, itt a KÉRDÉSRE KELL VÁLASZOLNI, és nem megjegyzéseket mondani a kérdező kérdéséről, itt a kérdező az úr.



Teljesen igaza van a kérdezőnek, nem azt mondta hogy Összefogás kell háború által, hanem azt hogy ÖSSZEFOGÁS KELL.


"benépesitjük a szomszédországokat, és visszaszerezzük"


Ha be akarjuk népesíteni, már pedig be akarjuk, ahhoz előbb a jelenlegi magyar kormányzattal kéne leszámolni, én szerintem egy diktatúra jobb lenne Magyarországnak, egy okos és hazafi emberrel az élen.


Tehát előbb szerezzük meg Kis-Magyarországot, mert most az se a miénk, hanem a háttérből irányított politikusoké. A demokráciával az a baj, hogy a sok eszetlen emberből több van, mint az eszesekből.

2013. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Egy újabb háborúval
2013. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
35%

Bolondok...


Túl kéne lépni ezeken már végre. Csak a terület jut el az agyatokig. Az addig oké, hogy baromira lepült a gazdaságunk trianon után, de azt elfelejtitek, hogy a többség nem akart MO-hoz tartozni. A magyarság kisebbség volt. Nézzétek csak meg a vörös térképet nyugodtan, Teleki bele is bukott.

Ha nem folytattunk volna túlzott nacionalista politákát, talán másképp lett volna.

2013. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Persze szép dolog a hazafiság, meg minden, 15 éves koromban még én is így gondolkodtam.

De tulajdonképpen minek nekünk az a terület? Magyar már alig él ott. Dél-Szlovákia és Székelyföld autonómiáját támogatom, de nincs rá se lehetőség, se jog, hogy elvegyük egy másik ország, más népek által lakott területeit, jelen körülmények között. Háborúban persze mindent lehetne, de azt inkább nem kéne még csak tervezgetni se.

2013. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Régebben több Magyar lakott pl Erdélyben, mint román. Csak ugye betelepítettek másokat, a Magyarok millió számra kivándoroltak külföldre, egyeseket nagyon régen csak úgy kiírtottak, a területek a gazdaság miatt is elég jól jönnének.
2013. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!