Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a nálunk élő...

Szerintetek a nálunk élő feketék milyen véleménnyel vannak a romákról?

Figyelt kérdés
A romák gondolom békén hagyják a négereket,de érdekelne,hogy mit gondolhatnak róluk.

2013. márc. 13. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg intézd hozzájuk akkor a kérdést.
2013. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Azoknak, akiket én ismerek, nincs különösebb véleményük róluk... Azt mondják, hogy azt tudják róluk, amit a magyaroktól hallanak (azt mondják, legfőképp azt hallják mindig, hogy lusták), de személyes tapasztalatuk nem igazán van, mivel ahogy mondtad, békén hagyják őket, de azért szórakozóhelyeken előfordul egy-két összetalálkozás velük, és akkor akik kedvesek hozzájuk, azokkal ők is jól megvannak, nincs bajuk velük egyáltalán.

(SŐT, egy-két fekete eléggé fel is van háborodva, hogy a magyarok így megkülönböztetik a romákat, szerintük ez így nem fair és a magyarok tették őket olyanná, amilyenek most a legtöbben...)

2013. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm második!

Első!Bekaphatod.Tudtam,hogy valaki ilyesmit fog írni,a második megértette a kérdést,mert az ismerősei nevében írt.


Ezek szerint a feketék tényleg nem túl intelligensek :D

2013. márc. 15. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint a feketék tényleg nem túl intelligensek :D"


Ezek szerint tényleg csak megerősítést vártál a saját képzetedre. Naivan mást hittem, ezért írtam, amit. Első voltam. Minden más téged minősít.

2013. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem.Úgy szerettem volna írni,hogy egy részük tényleg nem túl intelligens,ezt mondják rájuk.Ebben az esetben,hogy szerintük miattunk szemetek a romák,akkor tényleg hülyék,vagy csak nem tudnak dolgokat,de ha tudatlanok akkor inkább ne beszéljenek.

Velük egyébként nincsen bajom,a nálunk élőket 1000-szer többre tartom a romáknál.

2013. márc. 15. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a feketek naivak ezzel kapcsolatban.

A roma egyebkent nem tesz különbseget, ha adodik neki egy jo lehetöseg, hogy egy kögazdag feketet kiraboljon, akkor meg fogja tenni. Sz..rik ö a börszinre, neki a szajre a fontos.

Roma a romät is kirabolja, megveri, megöli - szoval nem tul etikus a sajät fajtäjäval sem.

2013. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor tessék, itt egy autentikus forrás. Nekem a feleségem fekete (kenyai).

1.) Ha hiszed, ha nem, a feketék nemigen tudják megkülönböztetni a cigányt a magyartól, nekik arcra mindkettő fehér. Legalábbis eleinte, pár év után megy már a dolog. Nekik a fehér, arab, cigány nagyjából egyforma, ahogy neked is az etióp, a madagaszkári vagy a kenyai. Ugyanígy egy ázsiai is meg tudja különböztetni a japánt, koreait, vietnamit, te nem biztos.

2.)Azért hiszik, hogy a cigányok el vannak nyomva és mi tehetünk róla, mert a média ezt mondja. Itthon is, külföldön meg főleg. Ha felmegy az internetre minden forrás (kiváltképp az angol nyelvűek) azt fogja mondani, hogy a cigányok ártatlan bárányok és a magyarok bántják őket. Pár év ittélés alatt megváltozik (megváltozhat) a véleményük).

3.) A cigány tényleg nem faji alapon támad. A múltkor a feleségemtől kért cigit néhány. Mikor közölte, hogy nem dohányzik elkezdtek tőle pénzt kérni, előbb kedvesen, majd egyre agresszívabban (nem akart adni). Csak lettem volna ott...

2013. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!Ez hasznos.A média tényleg ezt mondja,főleg külföldön :@

Erre nem is gondoltam,hogy egyformának néznek minket,de az ázsiaiakat tényleg nehéz megkülönböztetni :D

2013. ápr. 15. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
A nemet nyelvü mediäban is mindig a cigäny az ärtatlan, elnyomott, szenvedö kisebbseg.
2013. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha én te lennék, akkor az egész gépemet megsemmisíteném :D a feketék nem hülyék és igenis intelligensek, te meg a válaszaidból ítélve egy hülye majom vagy.
2013. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!