Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van már Szulejmán. Ti örülnéte...

Van már Szulejmán. Ti örülnétek esetleg, ha inkább egy magyar hősről látnátok hétről hétre egy sorozatot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 15:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Octának és Nagy Ferencnek is köszönöm a kommentet, Octa a tiéd különösen tetszett, szerintem is könnyebben meg tudnák ismerni a fiatalok a magyar hírességeket, szerintem biztosan érdekesebb lenne, mint könyvből olvasni.
2013. márc. 23. 16:29
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, ezzel a sorival durván mellényúltak.
2013. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

"Habár nehéz lenne, olyat csinálni, ami mindenkinek tetszene, sajnos nincsen ma Magyarországon, akkora értelmiségi közösség, aminek értelme lenne filmet gyártani,"


Hát ezzel nagyon megsértetted a magyar embereket.

2013. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek mondanám, hogy érdekesek a filmek, de könyvben olvasni egy komolyabb élmény. A filmben nem is tudnak annyi mindent megjeleníteni, mint a könyvben.

Ha valamit előbb könyvben olvasol el, a filmmel szinte mindig egy kis hiányérzeted lesz.

Olvasd el az Egri csillagokat, A koppányi Aga Testamentumát, A fekete várost, A kőszívű embert, a Pacsirtát, A Hannibál Tanár Urat és sok más filmet. Könyvben mind jobb volt annak ellenére, hogy a filmek is jók.

2013. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Petőfiről most volt egy sorozat a TV-ben. Nagyon érdekes volt.
2013. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%

"Habár nehéz lenne, olyat csinálni, ami mindenkinek tetszene, sajnos nincsen ma Magyarországon, akkora értelmiségi közösség, aminek értelme lenne filmet gyártani,"


"Hát ezzel nagyon megsértetted a magyar embereket."


Sajnálom, kedves válaszoló, de ez az igazság.

Az értelmiségi közösség jó része nem néz már tévét.

2013. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Most van egy sorozat a Duna World-on szerdánként, bár már lehet vége van, A 2. magyar hadseregnél a Don kanyarnál.A túlélők mondják el, mi történt ott és mi az igazság, sokszor nem bírtam ki könnyek nélkül.Szerintem ilyen egy minőségi műsor, amiből jobban lehet tanulni, mint a történelem könyvekből.

Egyébként youtube-n fent van az összes rész, aki meg akarja nézni.

2013. márc. 23. 19:28
 18/31 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pacsi!
2013. márc. 23. 19:34
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Hú az igen jó sorozat, azt én is megnéztem. Igazából alig hittem el amikor megláttam, hogy ilyen dokumentumfilmet is leadnak egy magyar tévében.

A kérdésedre válaszolva örülnék egy ilyen filmnek. Részemről Hunyadi János, Kinizsi Pál, esetleg Mátyás életéről néznék ilyen sorozatot. Vagy filmet.

Amúgy nem rég volt a tévében a Hídember. Bár szerintem Eperjes alakítása borzalmas volt. Pontosan azt a stílust vette fel Széchenyi karakterének megformálásához, mint a Hippolytban a lakáj eljátszásához.

2013. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
Az ajánlója borzasztó, már az alapján sejtettem, hogy egy történelmi köntösbe bújtatott újabb szexista-tucat-magyar-gagyi sorozat. Én annak örülnék, ha az ilyenek helyett színvonalas műsorokat adnának.
2013. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!