Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van már Szulejmán. Ti örülnéte...

Van már Szulejmán. Ti örülnétek esetleg, ha inkább egy magyar hősről látnátok hétről hétre egy sorozatot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 15:26
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
48%
24. Hozzaszolo vagyok... Kedves egoista27. Hozzaszolo: szerintem a kerdes ugy szolt hogy orulnetek e.. Es itt ezen az oldalon mindenki a sajat velemenyet irja, megegyszr mondom, SAJAT velemenyet es az engem nagyon nem erdekel hogy most te neked nem tetszik.. Es termeszetesen le is lettunk pontozva..az meg hogy olyan szavakat hasznaltal rank..1 nem is ismersz 2 nagyon nem itt kene nagy pofadnak lenni 3 teged meg SENKi nem kerdezett szoval kuss
2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!