Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit léptetek, mondtatok volna...

Baranka kérdése:

Mit léptetek, mondtatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves ismerősőm nálam aludt egy este (több éve ismerjük egymást). Kérdés nélkül bezárta a bejárati ajtóm lefekvés előtt. Tudni kell, hogy családi házban élünk és csak a kis kaput szoktuk zárva tartani. Ha megyünk el akkor persze a lakás ajtót is bezárjuk. Hirtelen nem is tudtam mit reagáljak erre a momentumra. Mit kellett volna mondanom, cselekednem?
2013. márc. 26. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát biztos biztonságban akarta tudni a házat
2013. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatta volna, hogy ti hogy szoktátok ? Ő biztosan bezárja a sajátját minden este és benne volt a mozdulat.
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is minden éjszaka bezárjuk az ajtót.

A biztosító sem fizet abban az esetben, ha nincs bezárva. nem is kérdés. bezáratlan ajtót kb fél perc alatt kinyitni egy kártyával.

2013. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ebben mi van olyan nagy cucc?

A legtöbb ember zárja éjszakára az ajtót.

Max mondtam volna, hogy mi nem szoktuk amúgy zárni, de nem gond.

2013. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Még senkit sem hallottam, aki ne zárta volna éjszakára a bejárati ajtót...

De ha ti így szoktátok, akkor azt mondani kellett volna neki. Nem értem a problémát. Hol itt a gond?

2013. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit reagáltam volna, hogy: "Köszi, hogy bezártad az ajtót, de amúgy mi nem szoktuk."
2013. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű azt hitte,hogy elfelejtettétek bezárni,igy bezárta ő.


Amire ti is rászokhatnátok,nem élnk olyan világban,ahol biztonságos nyitott ajtónál aludni...


Kérdésre: én megköszöntem volna,mert ezek szerint én elfelejtettem.Mi zárjuk,van sima zár és hevederzár is az ajtón,plussz kapu is zárva mindig.

2013. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,max annyit amit az előttem levők:köszi de mi nem szoktuk bezárni, A legtöbb embernek az a normális,hogy alvás előtt bezárja az ajtót. Én is reflexszerűen megnézem,hogy zárva van-e, bele sem gondolok.
2013. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Szerintem csak azt hitte, hogy elfelejtettétek vagy segíteni akart.

Mi is mindig bezárjuk az ajtókat. Nem vagyok paranoiás, de lehet, hogy ha nálatok aludtam volna és tudom, hogy nem zárkóztok be, akkor is megkérlek :)

2013. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy titokban, amikor ő már nem látja, újra ki kellett volna nyitnod a zárat?
2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!