Hogyan mondjak nemet?

Figyelt kérdés

Amikor pl suliban valaki megkérdezi, hogy ihat-e az üdítőmből, most mondjam, hogy nem?.. Meg ha kérnek a chipsből, ilyesmiből.. Meg ma mellém akart ülni az a lány, akit gyűlölök, megkérdezte, hogy baj-e ha mellém ül, most komolyan, erre őszintén kell válaszolni?... Akkor meg vérig lesz sértve, meg én leszek a bunkó.


Ráadásul miért nekem kell magyarázkodni, hogy miért nem akarok adni az üdítőmből?? Ha gonosz lennék hagynám, hogy igyon belőle, aztán szenvedjen az aftáktól..


2013. márc. 26. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Bocs, fertőző beteg vagyok, ne haragudj" - ennyi.
2013. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

- szájfertőzésem van, de igyál csak nyugodtan, ha nem zavar

- vehetsz persze, csak tudd, hogy én úgy nyúlkálok a zacskóba a chipsért, hogy az előbb voltam wc-n és nem volt papír

- ülj nyugodtan, ha nem zavar, hogy ma egyfolytában pukizok mert valami rosszat ehettem, lehet, hogy hánynom is kell még

2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aztán meg hallgatom a fúúúj-t. Néhány osztálytársam síkhülye és gyerekes..
2013. márc. 26. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a fertőző beteg dolog egyáltalán nem jó ötlet!

Szerencsétlen közelébe nem menne senki. Egyszerűen mond meg, hogy nem szereted ha beleisznak az innivalódba mert kijön az afta a szádba. Én is ezt mondom mindig. Chips meg annyit róla, hogy "éhes vagyok".

2013. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ne hagyd elől a piád, mindig rakd el a táskádba. talán akkor nem tőled kérnek hanem akinél látják hogy van
2013. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, én lazán meg szoktam mondani, hogy nem.
2013. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak pl kézfertőtlenítőt is szoktak kérni.. Én sem ingyen veszem, nekem nincs is pofám mástól kérni, ezek meg.. 2 naponta kérnek.

Aztán ha nem adok, húzzák a szájukat, meg figyelik, hogy tényleg otthon hagytam-e, vagy csak kamuzok

2013. márc. 26. 17:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Múltkor volt még 4 db zsepim, erre jöttek, hogy tudnék-e adni. Mondtam, hogy nem, mert nekem is kell. "És akkor mégis hogy pisiljünk?" B*zdmeg hozz magadnak, fúú ...
2013. márc. 26. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:

én azt mondom szimplán vagyis régebben hogy bocsi de én nem szeretem ha beleisznak az italomban.

ennyi nem kell ezt túlcicomázni hogy fertőző vagy stb.

csipszet meg nem szabad suliba vinni . mondjuk én ha viszek kekszet megkérdezem hogy kérsz vagy kértek mert úgy illik.De nem szoktak kérdni:D kicsit pofátlanok hogy kuncsorognak, ha nagyon nem akarsz adni akkor mond hogy nem és kész,

2013. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Válaszold: "Tudod nálam mindenkinek csak egy hitele van egy évben, és ezen te már túl vagy."
2013. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!