Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek erőt magamon...

Hogyan vegyek erőt magamon hogy nemet mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben,ő nem akar engem párkapcsolatba meg szeretni se tudna.Ezt mondta egy éve.Azóta tartjuk a kapcsolatot,szex is van,de én már belehalok annyira szeretem és hiányzik.És szeretnék véget vetni ennek,mert megfulladok már így!És még ős is rak egy lapáttal rá mert keres,ölelget,vacsorázni visz!Hogyan mondjam el neki?egyáltalán el kell mondanom?Miért nem tudok nemet mondani?És ő is nekem?Miért nem hagy békén?Függetlenek vagyunk.
2011. jún. 7. 16:23
 1/7 gublug ***** válasza:
25%

Valszeg karmikus kapcsolat van koztetek elozo eletekbol, vagy csak egyszeruen jo a kemia.


Ha karmikus kapcsolatban vagytok akkor meg kell oldanotok a problematokat. Ra kell jonnotok mit hoztatok elozo eletetekbol.


Vagy egyszeruen vard meg ameg majdnem megfulladsz es fakadj ki.

A kommunikacio fontos.

2011. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy "pasim" akivel csak Úgy voltunk együtt... aztán meg akartam vele beszélni ezt a dolgot hogy akkor most mi is van kettőnk között, de ő még a beszélgetés elején kérdezte, hogy miről akarok beszélgetni? Érzelmekről? MErt részéről azok nincsenek így elég rövid lesz a beszélgetés... Mondtam neki hogy ha engem nem szeretsz akkor ne is ke....ss... ennyibe is maradtunk. Azóta persze visszajönne, de én meg nem egy olyan lány vagyok akit csak úgy érzelmek nélkül meg lehet kapni...
2011. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem karmikus kapcsolat. Szimplán szexet akar és függetlenséget egyben. És erre ez a "kapcsolat" tökéletesen megfelel neki. Nincs kötöttség, csak szex.

Ha neked ez jó, akkor hajrá. De nyilván nem! Akkor pedig lépj ki, mert ha eddig nem akart semmi komolyat, akkor ezután sem fog, te pedig szép lassan egyre mélyebbre ásod magad ebbe az egészbe.

2011. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Húha... Hm.. Hol is kezdjem!

Elsősorban, nem szeretnélek megbántani, ezt nagyon őszintén mondom!!

Ez a férfi kb úgy tekint rád, mint egy ingyen puncira.


Tisztában van vele, hogy szereted őt, ezért oda is adod neki magad. Ő pedig ölelget egy kicsit, elvisz vacsizni egyszer kétszer, amivel táplálja benned ezt az érzést.

Tehát:

-Olcsóbban kijön, mintha minden alkalommal fizetne egy hivatásosnak a szexért.

- Te azért mégsem vagy hivatásos, ami több szempontból megnyugtatja őt (fertőzések, higiénia stb.)

- Ismer téged, sok mindent tud rólad. Bármikor "elővehet" a farzsebéből téged.

-Lehet, hogy kedvel is, ami pluszba jó neki, mert nem egy idegennel kell szexelnie.


Összefoglalva, te egy kellemes szexuális partner vagy neki, akiért még fizetnie sem kell.

Ha neked is jók az együttlétek, és nem zavar ez az egész, akkor ne szólj neki. De, mivel írtad, hogy már kezdesz megfulladni tőle, azt hiszem jobb ha véget vetsz ennek a "kapcsolatnak"...

2011. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát az a baj, hogy igazából mondhatjuk, hogy fizet a szexért, csak épp pl. vacsorával... és mivel írtad, hogy szereted, addig hagyd ott, amíg nem kezd el egy másik nővel is kavarni, mert az nem hiszem, hogy jól esne neked... ne várd meg, hogy otthagyjon, mint egy elhasznált rongyot, keress valakit, aki értékel ;)
2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetbe voltam, csak akkor még 17 éves naiv kislány voltam. Folyton csak a sex miatt kellett. Annyira szerettem, hogy bármikor ugrottam. Egy szép sms, egy aranyos szó, és elolvadsz, tudom. Nem akart velem "járni", de arra jó voltam. Aztán összejött valakivel, én majdnem "belehaltam". Aztán még utánna is felkeresett. Én elfáradtam, erőt vettem magamon, és végre NEMET mondtam. Nagyon jó érzés volt, hogy többé nem "bánthatott". Egyszerűen, mondj nemet, ne engedd hogy kihasználjon, egy jó numera kedvéért....:(
2011. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, és milyen rendszerességgel találkoztok? Egyébként szokott keresni? Miért gondolod hogy nem tudna szeretni? egy éve mondott valamit (lehet hogy akkor még csak friss volt a kapcsolat)


Hát nem tudom, de én eddig az volt a tapasztalatom, hogy a pasi aki nem akarja semmiképpen hogy a nővel több legyen, és sose vállalná fel, azt nem is viszi vacsorázni, meg semmi macerát nem vállal. Ha ezek szerint van más program is az ágyon kívül, akkor nem lehet reménytelen a dolog.


Figyelj, te oda vagy érte, ez a helyzet. és neked a bizonytalanság nem jó. Én azt hiszem egyenesen megmondanám neki mit is várok egy pasitól. Nem azt hogy tőle, hanem általánosságban milyen kapcsolatot szeretnék. Elmondanám, hogy ő nem tudom hogy van velem, nem látok a fejébe, de én olyan pasival szeretnék együtt lenni aki szeret engem, akire bármikor számíthatok, és ha úgy alakul felvállal mások előtt. Előbb utóbb szeretném ha megkérné a kezem és együtt élnénk... vagy ilyesmi, amit te szeretnél. És hozzátenném hogy ezt azért mondom, hogy ő tudjon róla hogy engem EZ TENNE BOLDOGGÁ, és döntse el hogy ő ehhez képest mit is akar és mit tud nekem adni. Ha válaszol valamit, akkor megtudod, de ha nem mond semmit, akkor mondd azt neki, hogy rábízod, hogy ha elgondolkozik ezen, és hasonlóan van vele, akkor folytatódjon a dolog, de ha nem és ő tudja hogy nincsenek komoly szándékai veled, akkor megkéred hogy a továbbiakban ne keressen. Aztán meglátod hogy mi lesz. lehet hogy lesz egy szünet, de lehet hogy idővel rájön mi a helyzet... Így mindenképpen megtudod. Azért a férfiak nem bunkók, legalábbis én csak nagyon kevés olyannal találkoztam aki direkt akart szivatni egy nőt. Ha egyenesen megmondod és megkéred erre, akkor ehhez fogja tartani magát.


32/N

2011. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!