Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy utálom...

Miért van az, hogy utálom hogy irányítanak nem is hagyom, de van pár személy akinek hagyom ezt?

Figyelt kérdés

Család tagoktól főleg utálom azt,hogy megmondják mit csináljak,vannak barátaim is akiktől szintén nem viselem el ha megmondják mit csináljak,de az osztályomból van néhány lány akinek "megadom magam" és irányíthatnak ahogy akarnak..és nehezen mondok nekik nemet,ebből 1 lányt kifejezetten utálok,mert egy okoskodó p.csa ,de még is tud irányítani..:/ néha elég rosszul érzem,hogy megmondják mit csináljak és megcsinálom,bár az utóbbi időbe próbáltam nekik is nemet mondani,de nem siker..


lehet a kisugárzásukban vmi :D


20/L


2013. márc. 28. 11:21
 1/5 nagylzs ***** válasza:

Hogy nehezen mondassz nemet, az lehet egy jellemhibád, amit másik ki tudnak használni. Akaratgyenge lehetsz. De ez még nem jelenti azt hogy mindenki irányít téged. Olyanra remélhetőleg nem tudnak rávenni, amit nagyon nem szeretnél. Lehet nevelési probléma, de az is lehet hogy csak ilyen a természeted. Hogy ez pontosan miért van, azt így minden háttérinfó nélkül elég nehéz lenne megmondani.


Viszont ami fontos: a problémának érzed akkor tehetsz ellene. Kitartás, gyakorlás, türelem. Képes vagy változtatásra!

2013. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert kisebbségi komplexusod van.

Ezekre az emberekre meg hasonlítani akarsz és felnézel rájuk.

2013. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azért olyan dologra amit tényleg nem akarok,nem vesznek rá,csak amit mondjuk vkitől nem fogadok el,azt tőlük igen..

és a furi az,hogy a fiúknak is simán nemet mondok meg vissza szólok,de ennek a pár lánynak nem tudok "ellen állni" ebből 1 akit írtam utálom,a többivel jóban vagyok és szívesen megteszek dolgokat nekik,amit másnak nem...


jó ez nem nagy dolog de példának jó..

volt vmi házi és lekellett fotóznom a füzetemet 10 kép lett amit elkellett küldenem az egyik csajnak és szívesen tettem,míg más kérte azt mondtam nincs időm bocsi..

szóval ilyenek..

2013. márc. 28. 13:34
 4/5 A kérdező kommentje:
akit utálok csajt sose akarok olyan lenni mint ő!! mert pont az olyan fajta lányok miatt érzem magam rosszul!
2013. márc. 28. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért utálod, mert nem lehetsz olyan mint ő!

Irigykedsz rá!

2013. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!