Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés
Ő a lakótársam, de olyanokon is kiakad, ha sms-ben megirom neki, hogy feltakaritottam. Mivel most másfél hétig nem leszek ott, és csak szólni akartam, hogy elvégeztem a teendőmet(mert be van osztva, hogy ki hol takarít). Meg olyan is csinált, hogy a haverom össze akart vele jönni, ő meg szórakozgatott vele, mignem egyszer elhívta magához(az egyetemi városunkba), aztán meg gondolt egyet és haza akarta küldeni, de esett az eső. Végül meg az én ágyamban aludt a pasi. Ráadásul a csaj ezt el se akarta nekem mondani, holott az ő szobájában van még egy szabad ágy. Amikor rákérdeztem, hazudozott össze-vissza, hogy nem volt ott senki, pedig többször is rákérdeztem. Egyszer pedig kitálaltam, hogy tudok mindent, és mi értelme hazudozni, akkor meg mondta, hogy jaj, hát ő el akarta mondani, csak nem tudta, hogy hogy. Meg leadta a mesét, hogy a pasi akart nagyon menni, meg hogy aztán nagyon félt tőle. Ez meg teljességgel lehetetlen, ismerem a pasit, nem olyan, mellesleg a haverom megmutatta a beszélgetést, és láttam, hogy a csaj győzködte, hogy menjen. Nem csaptam patáliát, csak mondtam, hogy rosszulesett. Ő meg ilyeneken kiakad, hogy irok neki sms-t?

2013. márc. 28. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
már tettél fel kérdést ezzel kapcsolatban, költözz el
2013. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, de ezt a mozzanatot nem irtam le. egyébként meg rajta vagyok a keresésen, de az se olyan könnyű..
2013. márc. 28. 16:55
 3/3 anonim válasza:

Alapvetően azt kellene valahogy kideríteni (de mint olvasom, nagyjából ez le is szűrhető, hogy alapjában véve fura a lány), hogy Veled van valami gondja vagy magával elégedetlen valami miatt esetleg alapvetően egy rossz természet. Gondolom ha nagyon nagy gondja lenne Veled, nem laktál volna eddig sem mellette, mondjuk nem tudni mióta laktok együtt.

A lényeg: szerintem nem áll a tudatosság magas szintjén ez a lány, ha ilyenen kiakad. Én azt mondanám neki, hogy: Én ezt fordított esetben értékelném, de ha nem is ugrálnám körül (mármint hogy bejelented, hogy a takarítás elkészült), minimum egy mosollyal jutalmaználak. Hiszen tartva van a szabály, amit közösen hoztunk meg.

Szóval megmondanám neki, bízom abban, hogy nem velem van gondod, mert ha csak tényleg ennyi a gond, hogy írtam, ez orvosolható.


A sráccal amit csinált, az szimpla gyerekesség, és inkorrektség. Erősen megkérdőjelezhető ennek a lánynak a férfiakhoz fűződő viszonya. Mármint lehet, hogy nem tanították meg neki, mi az a tisztelet és jól neveltség. Ez nem valami biztató.


De, amint írod is, hogy hazudozott össze-vissza, valószínű tényleg inkább egy labilis, sérült önértékelésű lánnyal laksz együtt, így erősen megfontolnám az elköltözés lehetőségét.


F25

2013. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!