Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van még mindig ilyen...

Miért van még mindig ilyen sok antiszociális ember, akik nem tudnak alkalmazkodni a társadalomhoz, és állandóan különcködni akarnak a beteges ideológiáikkal?

Figyelt kérdés
Aztán meg ide jönnek sírni, hogy öngyilkosok lesznek mert kirekesztik őket, hát persze, ha nem akarnak alkalmazkodni!

2013. márc. 29. 08:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja nem is beszélve azokról a terroristákról, akik fenyegetik az embereket, mert "nem fogadjuk el őket".
2013. márc. 29. 08:03
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Miért kéne alkalmazkodniuk? Mert neked nem tetszik? A te ideológiád sokkal betegesebb.
2013. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
81%
Te ugyanolyan vagy kérdező,mint akikről a kérdésedben érdeklődsz. Te sem alkalmazkodsz ahhoz a baromi egyszerű megállapításhoz,hogy nem vagyunk egyformák. Úgyhogy szerintem inkább saját magaddal foglalkozz,ne ilyenekre fecséreld a drága időd és energiád.
2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de én spec nem tudok azzal a kollektív ostobasággal azonosulni ami áthatja az említett társadalmadat.
2013. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nap van egy ilyen kérdés. Miért léteznek ilyen vagy olyan emberek? Hát mert csak......
2013. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Mert ilyen emberek is kellenek.
2013. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a beteges ideológia, hogy egyesek ezt nem tudják elfogadni.

Én személy szerint azért vagyok ilyen, mert nem vagyok hajlandó feladni az elveimet, és beállni a birkák közé bégetni, csak mert néhányan ezt várják el.

És ha egyszer terrorista leszek, és megölök néhány embert, ne aggódj, ügyelni fogok rá, hogy csak olyan szűklátókörű barmok legyenek, mint amilyen te is vagy.

2013. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát felőlem mondogathatja, hogy nem vagyunk egyformák, de ne sírjon, ha nem veszik fel egyik munkahelyre sem, mert tele van tetoválva, vagy úgy néz ki mint aki lefejelte a szerszámosládát, meg kipában járkál meg emós és mindenki megmondja a jogos véleményét róla...


Azért minden normális társadalomnak vannak elvárásai, hiába vonulgatnak fel bőrszerkóban az utcán egyenjogúságért, ha a normális ízlésű embereket a hányinger fogja el tőlük.


De csak itt siránkoznak, hogy nincs önbizalmuk, ha meg írunk nekik tippeket, nem csinálnak semmit, csak tovább panaszkodnak.


"Én személy szerint azért vagyok ilyen, mert nem vagyok hajlandó feladni az elveimet, és beállni a birkák közé bégetni, csak mert néhányan ezt várják el. "


Jaj de egyedi vagy, és te mitől vagy annyira más mint a többiek? És ettől jobbnak képzeled magad? Mindenki tudja, hogy azok az élőlények, akik nem alkalmazkodnak a környezetükhöz, kihalnak. Nem lehet mindig csak az amit te akarsz.


"És ha egyszer terrorista leszek, és megölök néhány embert, ne aggódj, ügyelni fogok rá, hogy csak olyan szűklátókörű barmok legyenek, mint amilyen te is vagy."


Felőlem felrobbanthatod magad, csak előbb térdelj kukoricára a sarokban. Oldd meg a saját problémáidat, nem másokon kel leverni, főleg nem ártatlan embereken, akiket te birkáknak nevezel, mert képesek valamire amire te nem...

2013. márc. 29. 11:43
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Terroristának azt nevezik, aki küzd a szabadságáért, mert a hozzád hasonló "normális" értékrendet akarják ráerőltetni, miközben kizsákmányolják a világát.


És igazad van, aki nem alkalmazkodik, kihal. A világ nem állandó, hanem alakuló. Most a te "normális" értékrended van leáldozóban. (Könnyes búcsú.)


Visszatérve a robbantáshoz (terroristákhoz): szélsőségesek csinálják, mégis mindenkit annak bélyegeznek, aki nem hódol a nagy nyugat előtt.

2013. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

*Az pedig a munkaadót minősíti, ha ez alapján ítél meg valakit és nem a teljesítménye (érdemei) után. Bár nem kell meglepődni, hiszen a felszínesség és egoizmus.


Viszont a jó oldala ennek: az extrém külső természetes védelem a retardáltak ellen.

(pl. ha valaki "normálisan" néz ki -divat, stb.- csak a gondolkodásban más, nem tudhatja, miért barátkoznak vele, vették fel, stb.)

2013. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!