Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem képesek halkan...

Miért nem képesek halkan bejönni?!

Figyelt kérdés
Társasházban lakom, és van egy nő, aki az anyjához hordja a gyerekeit MINDEN NAP, itt esznek, itt léteznek, ovi utántól lefekvésig. Még soha nem sikerült normálisan bejönni a lépcsőházba. Mi a földszinten lakunk, és már ezerszer felordibálták a kisfiamat, érdekes, nekem is kisgyerekem van, de nem ugrál a vasrácson, és nem őrjöng folyamatosan. Bevallom, kegyetlenül idegesít. Mintha nem lenne otthonuk, extra kényelmes így, hogy mindent az anyja csinál, a vicc, hogy a nő nem is dolgozik. Mit mondjak nekik? Pl. hogy "legyenek már tekintettel a földszinti lakókra?" Borzasztó, hogy rendszeresen tönkrevágják a kisfiam napközbeni alvását. Ti is jártatok így?
2009. szept. 20. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez a helyzet!

Egyszer átmentem mint gyerek játszani és akkor náluk ordibáltak a gyerrekek .

Én kicsit idősebb voltam mint a szomszédbn lakó gyereket és mindig rájuk szoltam ,hogy halkabban beszéljenek.

Az anyjuk meg csak üvöltözik velük mi meg az egész családi életüket hlljuk.

Egyszer átjött az anyjuk megkérdezni hogy mindent hallunk -e hát igen.

De folytatták.

Mi megpróbáltun de nem sikerült!



Visszatérek a kérdésedre bocsi!

Szerintem menj hozzájuk fel mutast meg a gyermekedet és mondd meg ekik hogy legyenek tekintettel a kicsire mert ilyen szomszédokkal em lehet eggyüt élni!

2009. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmire gondoltam...hogy egyszer amikor bömbölve ébred miattuk a kisfiam, megmutatom nekik. Amúgy ő a tökéletes anya ám, mindig beszól, hogy mit csinálok rosszul.
2009. szept. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!