Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le a barátnőmet...

Hogy beszéljem le a barátnőmet, hogy az a pasi nem való hozzá?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy nagyon csinos nőies igazi szép lány szerintem, de mindenki szerint is. Valami angol tanfolyamon megismerkedett valami, igazi lúzer szerencsétlen csúnya pasival, teljesen úgy néz ki mint jáksó csak sokkal ducibb. Baromira nem illik hozzá, pláne jóval magasabb nála. Barátnőm teljesen megőrült, mert hozzá egy határozott, sportos, magabiztos csávó való, nem ilyen kis mulya határozatlan csúnyaság
2013. ápr. 2. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van ő olyan nagylány, hogy eldöntse kivel akar kavarogni
2013. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
nem fog menni, majd rájön magától...jáksó baz...az meg bújjon el a hereállával együtt :D
2013. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

hát pont ugyanígy vagyok... az én barátnőm is egy ilyen jáksó szerű fazont talált, csak az meg olyan sovány, hogy vasággyal 40 kiló.

barátnőm meg egy 9/10-es csaj, ez is rosszindulattal.

beszéltem a gyerekkel is, hátha valami lenyűgöző személyiség de nem, ilyen kretén vicceket nyomat, hogy: miaz, 4 lába van és egy keze? -pitbull jön haza a játszótérről.

szóval ez a kategória

nem tudom, talán a feromonoknak van köze hozzá... biológián kívűl más már nem lehet XD

biztos a különböző génkészlet hat rá tudatalatt így, hogy minél egészségesebb utódok legyenek...

eddig mindig normális pasijai voltak, agyilag, külsőleg is, legalább az a 6/10-es szint

2013. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem ütnéd bele az orrod a más dolgába és hagynád, hogy eldöntse ő?
2013. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te te döntsd el, főleg ne aszerint, hogy mutatnak együtt.
2013. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán akkor mi van, ha neked nem tetszik a srác? A barátnőd pasija, konkrétan abba szerelmes, akibe akar - lehet, hogy ő nem olyan felszínes, mint te.
2013. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod, fogd be a szád és ne üsd bele az orrod a barátnőd magánéletébe merő rosszindulatból.
2013. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 WsAkosWs válasza:
Jobban tetszik neki a "lúzer szerencsétlen csúnya pasi" mint te -.- .
2013. ápr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülye p*cs* vagy. Már ne is haragudj. Most te kib*szn*l mindkettőjükkel, mert a te mércédbe nem fér bele a csávó?

Van ám olyan, hogy szerelem, kölcsönös vonzalom, belső értékek, stb.

2013. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy nekem nincs hozzád hasonló barátom/barátnőm.
2013. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!