Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti mit vártok el egy...

Lányok! Ti mit vártok el egy fiútól, hogy jó barátságban legyetek vele, mi kell ahhoz, hogy a barátotok legyen?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit nagyon kedvelek, de nem összejönni akarok vele csak szeretnék vele nagyon jó barát lenni. Neki van pasija és én igazán bírom azt a csajt, mert nagyon jó fej. Sajnos nem egy suliba járunk ezért ritkán találkozunk. Neki vannak barátnői akikkel jól érzi magát, akikkel mély a kapcsolata, nekem viszont nem igazán van mély barátságom inkább csak sok haverom. Ezért kéne egy csajbarát akire számíthatok és kölcsönös lenne a viszonyunk.

Szóval a kérdés... Lányok, nektek mi az ami fontos egy srácban, hogy jó barátságba legyetek vele?



2013. márc. 19. 19:49
 1/1 anonim válasza:

Vannak ezek a nagy filmes férfi-nő barátság, ami szép, de nem olyan egyszerű ám, mint ott. Ennek ki kell alakulnia, persze vannak tulajdonságok, amik nem ártanak, ha egyébként is megvannak egy emberben, így lehet tartósan kapcsolatot ápolni valakivel, gondolok arra, hogy nem hanyagoljátok el egymást, ha nem tudtok találkozni, felhívjátok egymást, érdeklődtök egymást iránt, nem csak magatokról beszéltek, őszintén vagytok, segítitek egymást.

Valamiért azt gondolom, hogy fiatal vagy, nem tudom, hogy mennyire tudsz ezeknek megfelelni és azt sem árt tisztázni előre, hogy csak barátilag közeledsz felé, mert félre értheti és ezért ellökhet.

2013. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!