Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Többi lent

Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves srác vagyok egy kis városban a kertvárosban élek.Az utóbbi időben kisebb gondjaim adódtak eddigi barátaimmal,közösségemmel.Ugyanis ez a "banda" nyár óta van együtt és eddig semmi konfliktus nem történt.Az utóbbi időben ez sajnos megváltozott.A társaság nagyrésze egyébként régi ismerőseimből áll a többiek pedig ujdonsült barátok.Tehát az történt,hogy elkezdte valaki mondani rám(persze csak a hátam mögött),hogy mekkora bunkó vagyok,mennyire nagy az egóm stb.Azt állítja,hogy ezt mindenki nevében mondja tehát ugy értette megutált mindenki 2 röpke nap alatt(mert azelőtt még nem volt semmi baj),amikor ráadásul beteg voltam tehát nem is voltam velük.Miután meghalottam rögtön megkérdeztem msn-en pár embert hogy mit tudnak erről mi folyik mögöttem.Egyikőjük felvállalta,hogy néha idegesitő vagyok,de nem tudott konkrét példát hozni(senki sem),elvileg senki sem meri a szemembe mondani ezért nem tudnak ilyet.Az az érdekes,hogy miota ismerem őket egyátalán nem változtam mégis csak most lett baja(uk) velem.Tehát arra a következtetésre jutottam,hogy 2 ember utálhatott meg,de még mindig nem tudta megmondani senki,hogy miért.Nem tudom mit tegyek félek elvesztem ezt a közösséget.MIt tehetnék kérlek segítsetek,akinek van hasonló storija az irja le!
2009. szept. 21. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv! Már rólam is folytak pletykák ezerrel. Egyféleképpen tudod megállítani: ha mindenki ott van egy helyen, amikor tálalod nekik a dolgot, hogy nem tudod, mit a baj, miért utálnak, de tisztázni szeretnéd stb... Msn, meg h. csak egy két emberrel az nem jó, mert akkor azok ha továbbadják, hogy jaj XY kérdezte mi a szitu ezzel az egésszel, én meg AZT mondtam, akkor már megint ferdülhet az igazság... és necces, hogy újabb félreértés-áradat indul el. Az msn amúgy is a kavarások fő színtere. Ajánlom, hogy mindenkivel egyszerre beszéld meg a dolgot!

Kb. hányan vagytok ebben a "bandában"?

2009. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit tegyek félek elvesztem ezt a közösséget.MIt tehetnék kérlek segítsetek,akinek van hasonló storija az irja le!"


Szerintem neked nincs szükséged ezekre az emberekre, inkább keress igazi barátokat.

2009. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a 2 kommentesnek:

Ugyan már! Egy közösség sem működik tökéletesen, attól, hogy két hülye bekavart, még nem kell lecserélni! Igen is jó, ha van egy társasága az embernek!

2009. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3-ik hozzászólnak:


Ha egy ilyen kis-feltehetőleg- semmiség miatt így elfordultak tőle akkor a későbbiekben mire számítson? Én a kérdező helyében inkább megválogatnám a haverjaimat. Valahogy próbáld meg kideríteni hogy ki a sz.rkeverő abból a társaságból, aztán meg "tisztázd" magad a többiek előtt.

2009. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.nek:

Én is ezt mondtam. Attól még a többieket nem kell végleg leírni! Ez - gondolom - nem egy olyan társaság, ahol létkérdés a megbízhatóság, a kapcsolat szorossága (katonaság pl.), csak egy sima hétköznapi társaság. Gondolom nem mindenki mindenkinek a legjobb barátja. Nem is kell ezt elvárni.

2009. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként összesen 13-an vagyunk beleértve barátnőmet,2 17 éves csajt,uncsimat és egy 17 éves srácot.

Az a legnagyobb probléma ezzel az egésszel,hogy elvileg nem merik "felvállalni",vagy szemembe mondani,hogy miket is csinálok,meg egyes poénjaimat(amit mások egyátalán nem)egózásnak veszik sokan.De hangsúlyozom EDDIG SENKI NEM TUDOTT KONKRÉT PÉLDÁT FELHOZNI,maximum 1-et ami nem igaz és szerintem mindenkivel előfordul,hogy 1-szer valamit rosszul csinál.Ja és még annyi,hogy aki a legtöbb vádat felhozta ellenem 2 házzal lakik arrébb régóta ismerem és igenis tudnék ellene olyan vádakat hozni,hogy egy életre megutálja mindenki!Csak persze én nem vagyok ilyen aki valakit megutáltat másokkal,inkább,minthogy megmonjdam neki mit csinál rosszul csakmert valami problémám van vele.

2009. szept. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!