Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az ember...

Szerintetek melyik az ember igazi énje?

Figyelt kérdés
Az, ahogy társasában, közösségben viselkedik, vagy az ahogy otthon?
2013. ápr. 8. 15:01
 1/6 anonim válasza:

Én teljesen máshogy viselkedek itthon és társaságban is. Szerintem az az igazi énem az, aki otthon vagyok. (:

16/L

2013. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki otthon.

A társaságban az imponálás a nagy úr.

2013. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Van egy olyan nagyon igaz mondás, miszerint ha kedves vagy hozzám, de bunkó vagy a pincérrel, akkor nem vagy kedves.

Szerintem az ember igazi jellemét az mutatja, ahogyan olyan emberekkel szemben viselkedik, akik semmilyen téren nem jelentenek hasznot az életében.

2013. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy mások háta mögött róluk beszélsz, vagy olyanokkal akiket nem ismersz vagy gyengébbnek, butábbnak tartasz, az alapján ítéllek meg.


Az egyébként szerintem még nem baj, ha egy összeszokott baráti társaság az egyik tagjáról beszél, ha pl. éppen bajban van vagy öröm érte, esetleg csak a viselkedését nem érti valaki.

2013. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, akiben felmerül és feltesz ilyen kérdést. Aki mintegy "rálát" a kondicionált "én"-re -ami egyszer ilyen, máskor olyan. Aki nagyon csendben hallható, a lelkiismeret hangjában.

Tat Tvam Asi (Sanskrit: तत् त्वम् असि) Ez vagy TE!

Szabó Lőrinc Ez vagy te!

"ez a mindenség, ez a könnyü pára:

Ez Vagy Te,"

2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valaki lenyelte az arcszeszt?
2013. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!