Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a gúnynevemtől? 16L

Figyelt kérdés
Van egy gúnynevem, ami semmit nem jelent, de egyszerűen nem szeretem. És olyan személyek adták, akikkel nem nagyon szoktam beszélni, s nem merem megkérdezni, hogy mirefel, mert csúfondárosak. Segitsetek kérlek! kort is irjatok plz

2013. ápr. 10. 11:37
 1/7 anonim válasza:
megkérdezhetem m ia gúny neved?Akár priviben is megírhatod.
2013. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem figyelsz oda, ha a gúny néven szólítanak. Elég gyorsan abba is marad majd.
2013. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, már rég nem figyelek oda, de pld amikor rólam beszélnek, akkor a gúnynevemet emlitik
2013. ápr. 10. 11:50
 4/7 anonim válasza:

ha felháborodsz a gúnyneveden, azzal csak rontasz a helyzeteden. ne figyelj oda, amikor így hív valaki.

megírod a gúnyneved? hátha ki lehet belőle hozni valamit és mégiscsak van jelentése... az jó fricska lenne a csúfolódóknak :)

33N

2013. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amugy tordai vagyok :D
2013. ápr. 10. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a gúny neved, de már leírtad:) Ha nem figyelsz rá akkor fog elmúlni mikor már vége a sulinak és nem látod őket vagy mikor megunják. Ha valaki gúnyolodik akkor legyél picit flegma, ha adja a szitu akkor akár kinevetheted. Ha beégeted akkor felboszantod, de van amikor ez jó. Bár kockázata megvan ennek. Nézz rá mint egy hülyére, hogy "ez bolond?". Előbb utóbb abbahagyja, de legjobb az lenne, hogy ha elfogadod a gúnynevet. Ha eltudod fogadni akkor nem fog téged zavarni és nem idegesít. Ez lenne a legjobb.
2013. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az nem a gunynevem, hanem az az ahova valosi vagyok :D......Tordan lakom
2013. ápr. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!