Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lenne a legjobb? Pár...

Mi lenne a legjobb? Pár kilótól szeretnék megszabadulni babavállalás előtt!

Figyelt kérdés
Mik a legtutibb tippek??Mit tegyek, mit mozogjak, mit egyek??max 5 kg -t szeretnék leadni.
2013. jan. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Majd fogyókúrára ráérsz mikor pár hónpos lesz a babád. Én terhességem előtt még híztam is pár kilót, de kellett is. Egy soványabb nő nehezebben hordja ki a gyerekét. szerintem ne erőltesd ezt a fogyókúrát most még.
2013. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pár hónapos babát értelem szerűen szülés után értettem... mert még a végén terhesség alatt kezdesz el diétázni amilyen okos vagy.
2013. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok mozgás, mérsékelt vitamindús, rostban gazdag táplálkozás. Fehérjét is fogyassz természetesen! Grillezett húsok formájában.

Sajtokat mérsékelve, és kevés zsiradékot fogyassz.

2013. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A valódi, tartós fogyás titka a csökkentett szénhidrát bevitel. A közhiedelemmel ellentétben nem a zsír, hanem a szénhidrát hizlal.

Tehát kevesebb cukros dolog, (a méz is cukrosnak számít, ne helyettesítsd vele), kevesebb péksütemény, rizs és krumpli.

Rengeteg szénhidrát táblázat van a neten, ezekből ki tudod szűrni, mit ne egyél, vagy csak nagyon keveset.

A leghatásosabb és hosszú távon fenntartható a cukorbetegeknek szánt diéta. Sok sikert és kitartást hozzá!

2013. jan. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!