Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van egyeseknek ennyire...

Miért van egyeseknek ennyire irreális elvárásai párválasztás terén? Ti ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Konkrétan rokonról van szó. 22/L vagyok, boldog kapcsolatban, így engem kért meg a rokonom nővére, hogy segítsek neki párt találni.


Rokon 37 éves férfi.

Miért is ne, elvállaltam. Elkezdtem vele kettesben beszélgetni. És itt esett le az állam. Már az első beszélgetés után tudtam, hogy nem fog senkit sem találni.

A rokonom nem igénytelen (bár az öltözködésén lehetne javítani), nem munkakerülő, és még csak csúnyának sem nevezném, inkább átlagos. Mégis olyan elvárásai vannak, hogy szerintem neki nem barátnő, hanem fullos kinézetű-diplomás-konyhatündér rabszolganő kell. (magyarán nagyonnagy mell, mellette ne legyen még picit se duci, elvárja h ő főzzön meg mindent, legyen jól fizető állása, emellett fogadja el azt is, ha a pasi megunja a munkát és nem dolgozik [itt akadtam ki])


Elvárja, hogy senki ne a külső alapján ítélkezzen, ez eddig rendben van. De ő csak a fullos nőket "veszi észre", a többit magasról le se...túlságosan nagyra tartja magát, és elengedhetetlenül ragaszkodik ezekhez az elvárásokhoz, mondván hogy ez "jár neki". Amikor megkérdeztem, hogy ő mit lenne hajlandó feláldozni egy kapcsolatért, konkrétan azt válaszolta hogy semmit, mindenki fogadja őt el olyannak amilyen.



És nem csak ő ilyen, hanem rengeteg ilyen emberrel találkoztam már (nő, férfi egyaránt). És egyik se azért, mert kompenzálni szeretne, hanem mindegyik azt hiszi, hogy ez neki alanyi jogon jár.



Miért? Miért sírnak az ilyen emberek, hogy senkijük sincs, ha ennyire irreális és képtelen elvárásokat állítanak a másik elé?



Nektek van hasonló történetetek vagy ismerősötök? Nekik milyen elvárásaik vannak?


Vagy csak nekem van szerencsém ilyen emberekhez?



2013. ápr. 13. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ezeken az embereken csak az segítene, ha kapnának néhány pofont az élettől, mert akkor lehet, eljutnának arra a szintre, hogy minden mindegy. Amúgy ennek a pasinak még fel kell nőnie.
2013. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Most őszintén. Neked bárki jó? Neked nincsenek elvárásaid? Lehet, hogy más meg azokon botránkozik meg. Szerintem te is csak olyan párt fogadnál el magad mellé, akivel boldog vagy.
2013. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elvárás és az irreális elvárás között azért van különbség.
2013. ápr. 13. 21:48
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

1.: igazából az a baj, hogy ezek kaptak már rengeteg pofont az élettől (lásd: a kutya sem marad mellettük), de nem tanulnak belőle.


37 évesen lassan kapkodnia kellene bármilyen nő után, aki szóba áll vele, nemhogy még ő állítson fel kívánalmakat...

2013. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kollégám volt ilyen, és persze szerinte a nőkben volt a hiba, mert ő tökéletes. Ne foglalkozz vele, hagyd a fenébe, éljen egyedül. Meggyőzni úgysem tudod.
2013. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
37 évesen hova kell felnőnie, #1? Mátyás király 15 évesen már király volt. Elvárás. Hát keress, majd mondd meg, csak olyat találtál, aki dagi,lusta, és sörösüveggel verné, ha nem dolgozna a 37éves növekmény.
2013. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Álomvilágban élnek. Ez nem is lenne baj, csak ettől az álomvilágtól nem veszik észre az amúgy értékes embereket.
2013. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Miért fáj az neked, hogy neki ilyen elvárásai vannak? Hadd döntse már el mindenki maga, hogy milyen barátnőt/barátot akar...
2013. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
2: Azért nem mindegy, hogy azt mondom, hogy egy férfi legyen kedves, udvarias, ne dohányozzon és részegeskedjen, tiszta és lehetőleg ne bajuszos/szakállas vagy azt, hogy legyen kockás hasú, súlyfelesleg nélküli, 180-185 cm magas, ne kopaszodjon, ne legyen arcszőrzete, ne dohányozzon, a munkájában sikeres minimum havi 300 ezer nettó jövedelemmel, legyen jó autója, saját lakása és persze 16-19 cm pénisze - miközben én egy 10 kiló súlyfelesleggel és ilyen-olyan testi hibákkal rendelkező nő vagyok.
2013. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
#7 "ökölbe is szorul a gyomrom " -hm. Érdekes kép.
2013. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!