Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki mindig csesztet. Hogyan hozzam fel neki a tesóm?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Van egy fiú osztálytársam és sokszor lökköd, ütöget, csúfol, hülyeségeket beszél, elrontja a hajam. De nem csak velem csinálja, hanem a többi lánnyal is. Van egy bátyám és szeretnék valami frappáns szöveget amitől visszavesz az osztálytársam. Kicsit gáz lenne az, hogy "Most megmondalak a bátyámnak". Pl olyanra gondoltam hogy "Szerintem megfeledkeztél arról hogy van egy bátyám" *és ehhez ilyen gonosz mosolygós fejet vágnék* .. De ha megkérdezi, hogy "És akkor mi van"? Erre mit válaszoljak? Nem akarok durván fogalmazni. Tanárnak nem szólok mert nem olyan komoly dolog de engem NAAAGYOOON idegesít. Légyszi ne vicceljétek el
2013. ápr. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tetszel neki... Inkább ezt kellene felhoznod neki.
2013. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nos én szólnék a bátyámnak és majd ő felhozza neki.
2013. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszek neki. Tudom, hogy kik tetszenek neki és én nem vagyok köztük.:D A bátyám meg hát...nem nagyon szólok neki mert nem akarom hogy bántsa a fiút..csak hogy ha szemtelenkedik esetleg eljönne velem suliba a tesóm hogy megijedjen
2013. ápr. 14. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem bántás amúgy, ha kicsit megfenyegeti. Nem kell erőszakot alkalmazni, csak figyelmeztetni, hogy nagyon nem tenne jót az egészségének, ha sokat piszkálnák a kedves kishúgát. Valószínű ez a srác is elég gyáva alak lehet, ha lányokkal kezd ki, szóval valószínű hogy ezek után békén hagy.
2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thanks :)
2013. ápr. 15. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!