Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bánik velem osztálytársa...

Miért bánik velem osztálytársam flegmán/megalázóan, ha soha nem bántottam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki csak velem az egész osztályban nagyon lekezelően, undokul,megalázóan viselkedik. Fogalmam sincs,hogy ezt az utálatot mivel sikerült kivívnom, de azért mostanában már kezdett rosszul esni.

Középső ujját mutogatja, volt már,hogy lehülyézett,ha megyek mögötte,becsapja az ajtót,beszól.

Mindenki mással kedves,és rendesen szól hozzájuk,tényleg semmit nem árthattam neki, mert előzőleg soha nem ismertük egymást, csak új suliba,és nekem ez rettentő furán vagy talán kicsit rosszul is esik,hogy utál valaki, akinek én soha nem ártottam.

Persze, a világ akkor is világ marad,ha nem kedvel mindenki, de ő kifejezettem utál, nem nem kedvel, hanem utál,hiszen kötöszködik,szóval direkt provokálja.

Miért lehet ilyen? Eddig nem érdekelt,de most már azért furán érzem magam..


2013. febr. 6. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:

én lány vagyok,ő fiú,és minden más lánnyal aranyosan bánik, és megfogja nekik az ajtót,stb.. velem egyedül,ha valakit nem kedvel, vagy nem érdekli ahhoz nem szól.

Nem mintha függene, de még csak romának sem roma, hogy csak azért csinálná.

2013. febr. 6. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom hülyén hangzik, de könnyen lehet, hogy tetszel neki és fél a visszautasítástól. A folytonos csesztetéssel pedig fenntartja a figyelmedet maga iránt.
2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak normálisan kezdeményezni fél/nem tud.
2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:DKöszönöm. De a dolog nem úgy néz ki, vagyis hát nem tudom. Úgy gondolom, hogy ezen az ember 15-16 évesen már túllép,meg akkor kicsit furán nézne ki, hogy más lányokkal máshogy viselkedik, egy ennyi idős srác már biztosan tudja,hogy ez taszító viselkedés.

Bár engem különösebben nem érdekel,hogy tetszem neki, vagy akar valamit, csak igazából olyan fura,hogy soha nem ártottam, és mégis mint egy óvodás, felmutatja a középső ujját, ennek mi értelme?:D!!

Könyörgöm lassan felnőtt emberek leszünk, 2,5 év aztán, már 18,de még mindig itt tart:DHa csak egyszerűen utl akkor is gyerekes.

2013. febr. 6. 18:16
 5/5 A kérdező kommentje:

utál*

bocsi

2013. febr. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!