Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kelt még valakiben félelmet...

Gelazso kérdése:

Kelt még valakiben félelmet az ilyen mondat? "Európának keresztény megújulásra van szüksége" mit jelent ez?

Figyelt kérdés
mint ateista én nagyon megriadtam ennek hallatán.
2013. ápr. 15. 23:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%
9-es: hogyne lenne.
2013. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%
Isten bizony ateista vagyok :)
2013. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%
Az életnek csak egy értelme van: Imádni Istent!
2013. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%

Keresztény értékeket új alapra kell helyezni. (sajnos)

Az Istenben vetett hit, a mai világ szerint elavult, meg kell újítani. Divatossá kell tenni, azaz erkölcstelenné, így meg is fognak szűnni az egyházak. Mindezt persze a szeretett jegyében teszik.

2013. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Az életnek csak egy értelme van: Imádni Istent!"


Látjátok, én az ilyenektől félek, ha kereszténységről van szó...

2013. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
37%

Úgyan már. Ha azt mondanám, az életnek az értelme, hogy leigyam magam, és minél több légyottot hozzak össze.

Ez úgy már nem lenne visszatetsző?

Igen erkölcsi alapon aláássák, és nemsokára ki is fog törni a keresztényüldözés. De ne csodálkozzunk rajta, mert a vég időkben élünk. A sátán látszólagos győzelmet arat.

2013. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Gondolom, újítani, "'modernizálni" akarják, befogadhatóbbá tenni. Ezzel nincs baj / bár, én nem vagyok vallásos /. De engem is inkább a muzulmánok beáramlása nyugtalanít, mint ez.
2013. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Dehogy kelt félelmet. A megújulás, ahogy minden más változás is, belülről fakad. Amilyen irányba az egyes emberek változnak, olyan irányba fog változni a társadalom.
2013. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 mustafa33 ***** válasza:
A kimoderálás bizonyítja, hogy valóban szükség van keresztény megújulásra ! mert úgy látszik egy szóval sem szabad utalni a kereszténység előttiekre.
2013. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Kelt még valakiben félelmet az ilyen mondat? "Európának keresztény megújulásra van szüksége" mit jelent ez?

- mint ateista én nagyon megriadtam ennek hallatán."



Te magad írod, hogy "mit jelent ez?". Ha nem tudod, akkor miért félsz tőle?

2013. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!