Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nem túl...

Mi a véleményetek a nem túl tehetős dohányzó szülőkről?

Figyelt kérdés

A nem túl tehetős szülőkre gondolok, akiknek nélkülözik a gyereke időnként, de a cigit megveszi.

Manapság egy havi cigaretta napi egy dobozzal számolva megközelíti a 30 ezer Ft-ot. Ha mindkét szülő dohányzik, napi egy dobozt szívnak el fejenként, az 50-60ezer Ft. Azt nem is tudom, ki az akinek ennyi pénze lenne cigire, ha a magyar átlagot nézzük. Van aki tölti a cigit, az olcsóbb lehet.



2013. ápr. 17. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Számomra erre nincs mentség. Ha néhány nap kimarad, attól nem fog izzadságban feküdni az elvonástól. De a gyereknek fontos lenne a zöldség, gyümölcs, hús, gyógyszer.
2013. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az a véleményem, hogy ha cigire telik, akkor ne nyavalyogjon amiatt, hogy be kell fizetni havi 1000 Ft osztálypénzt! Mert mindig ezek nyavalyognak, de cigire bezzeg telik!
2013. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hunbula ***** válasza:
70%
Szerintem ezek akaratgyenge emberek.
2013. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Anya dohányzott gyerekkoromban, de annyira olcsó volt a cigaretta, hogy soha nem szenvedtem hiányt semmiben. Egy ideje leszokott róla, pedig 40 éven át dohányos volt és meg is engedhette magának a mai árakat, de egyszerüen soknak találta azt a pénzt, amit másra is fordíthatott volna, pedig egyedül él, nincsenek nagy kiadásai stb.

Van olyan család, ahol mindkét szülő dohányos és amikro szóltam,hogy a gyereknek begyulladt a szeme és jó lenne orvoshoz vinni, az volt a válasz, hogy majd ha megkapja a fizetést, 2 hét múlva. (oviban dolgozom) A oviból kilépve látom, hogy kijönnek az ábécéből 2 doboz cigarettával. Nem is volt mit mondanom :(

2013. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
2: Ugyanezt tapasztaltam, akiknek rosszul ment de azért próbálták a gyereket ellátni, azok elsőkként hozták a tisztaságfelszerelést, fizették be a csoportpénzt. A gyárkémény anyuka aki a kocsmából jövet ugrott be a szülőire (ugrott??? esett be, szó szerint...) meg folyton sírt, hogy miért kell havonta 300 Ft-ot befizetni a színházra (az oviba havonta egyszer jöttek bábosok vagy zenészek), ki az a hülye aki havonta viszi a gyerekét valahová....
2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Prolik
2013. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!