Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kiírok valamit Facebook-ra,...

Ha kiírok valamit Facebook-ra, annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kiírom facebook-ra, hogy 2 évig nem vettem bkv bérletet, és folyamatosan blicceltem közben, ezzel károsítva a társaságot, bajba kerülhetek?

A bkv feljelenthet és kiszabhat rám büntetést?

Vagy kell hogy valaki olyan vegye észre, aki érdekelt ebben a témában?

Jobban járok ha inkább kitörlöm, vagy az sem segít, tárolódik?Felhasználhatják ellenem ha akarják?

Persze feltételesen tettem fel a kérdést, természetesen nem járok bkv-val, gyalog megyek mindenhová. :)



2013. ápr. 17. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Túlreagálod a dolgoz:D

Mégis melyik ismerősöd tenne ilyet?

A facebooknál NEM látják az e-mail címedet (direkt adatvédelmi okokból)

Rendőrség, hivatalos szerv nem lehetett. Erre bíró nem ad engedélyt, csak a te tudtoddal, olyasmi mint a házkutatás.

Mint írtam nem NCIS.

És a bkv még a jogos blicceket sem tudja behajtani nem hogy ezt:D

Egy profi hacker meg... ő sem használhatnja jogilag az ilyen adatokat. bizonyítékként nem lehet ilyet benyújtani. Ne aggódj máááár:D

2013. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"És a bkv még a jogos blicceket sem tudja behajtani nem hogy ezt:D "

Nos, ma bírságoltak meg 16.000-re.Kísérletezzek hogy be bírják-e hajtani vagy sem? :)

2013. ápr. 17. 19:02
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom:D

Nálam kereken 8 éve próbálkoznak hiába. 14 évesen büntettek meg. azóta semmi. Aztán még egyszer 19 évesen. azóta semmi

Most vagyok 27:D

2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Erre bíró nem ad engedélyt, csak a te tudtoddal, olyasmi mint a házkutatás. "


Ha "titkosszolgálati" eszközöket alkalmaznak akkor a megrendelő a kijelölt bíróságtól engedélyt kér. Ha megkapja akkor a vizsgált személy tudta nélkül fogja csinálni a dolgokat.

2013. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez így van:)

Bizonyos esetekben.

Ebben az esetben nem. Senki nem ad ilyenre engedélyt.

2013. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nézd más szemszögből. Blicceltél oké. bizonyítsák be...

Visszamenőleg, hogy meg mint.

Plusz nem vallomásban állítottad ezt. Ráadásul az nem baj ha bliccelsz, akkor van gond ha elkapnak. Nem tették.

Első körben meg privacy beállítások...nálam csak ismerősök látnak bármit is, már beljebb vagy.

2013. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%

Aki szerint semmi nem történhet, nézzék meg ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=X3M5vKnVpUo

2013. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted van mitől félnem?Remélem nincs. :(
2013. ápr. 17. 19:43
 19/21 anonim ***** válasza:

Látják idegenek is az üzenőfaladat? Nem? Akkor mitől félsz?

Másrészt viszont miből gondolod, hogy annyira fontos ember vagy, hogy még a Bkv is téged olvas?

Vagy pedig az Bkv oldalára irtad ki. Ez volt? Mert akkor marha vagy, de bajod akkor sem lesz belőle.

2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
napi több ezer ember bliccel...nem mennek utána mindenkinek..meg könyörgöm nem egy gyilkosságról van szó, hanem egy bkv bérletről... Ahol nem túl jó képességű ellenőrök és soralhatnám kik dolgoznak, akiknek ekkora logisztikai problémát okoz pl a hó a városban, az nem fogja tudni rád PONT rád bizonyítani, plusz rengeteg plusz költséggel járna..és ismétlem, nem azt büntetik ha nincs bérleted...azt büntetik ha elkapnak ÉS nincs.
2013. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!