Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bíztam a páromban, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bíztam a páromban, és feltörtem a facebook fiókját, egy ideig olvasgattam az üzeneteit, és hát gyanús nyomokat találtam. Ezen kiakadtam, lebuktam és most elvesztettem a bizalmát. Tett olyan utalást, h ennek következményei is lehetnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megcsalna bárkivel abba belehalnék. Egy nőnek mennyire nehéz visszaszerezni a bizalmát? Pláne az ő gyenge pontja világ életében az volt, hogy ha mások akarták megmondani mit tegyen vagy ha felügyelték. Kicsit félek.
2013. jan. 5. 12:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
"Nem bíztam a páromban" ezen a ponton ért véget a kapcsolat
2013. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%

nos balek vagy, de nema zért mert kutakodtál a nőd után, mert egy nőben sose lehet megbízni. De nem találtál semmit, így most az meg jogosan érezheti nyeregben feljebb magát nálad, elvégre a célodat nem érted el, és hülyén is vitelezted ki, mert valamin elcsúsztál. Amúgy hogy jött rá?

A bizalmat meg csak elveszteni lehet, visszaszerezni már nem, aki ilyennel áltatja magát az egy naiv hülye és még nem esett pofára valaki miatt.

2013. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nagyon nagyon nehéz visszanyerni a bizalmát. Ha nagyon szeret téged, fog adni új esélyt, de már soha nem lesz semmi ugyan az.
2013. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ugyes vootal, most edd meg amit foztel! Az ostoba, ertelmetlen feltekenysegnek ez az eredmenye, legalabb mostmar ezt is tudod
2013. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van, csak sajnálom azt az időt meg energiát amit belefektettem az egészbe. Szeretem őt és egy mocskos nagy tapló voltam, hogy megtettem, de nem bántam meg.
2013. jan. 5. 13:00
 6/23 A kérdező kommentje:
Most az az érzésem, hogy megakarja mutatni nekem, hogy nagyon nagyot hibáztam, és ott akar belém rúgni ahol a legjobban fáj. De ha egyszerűen olyan embertípus, hogy éjjel nappal férfiak rajongják körbe, ő pedig világéletében férfifaló volt????
2013. jan. 5. 13:01
 7/23 anonim ***** válasza:
na akkor aszem nincs is semmi értelme erőltetni ezt, csak hiszed h szereted, de ezzel nem vagy egyedül egy rakat pisis ribi is azt hiszi hogy de szereti a pasiját, de még életében nem érzett szerelmet, majd elfelejted ezt a csajt te is, és legalább tanultál a dologból, legközelebb majd óvatosabban jársz el.
2013. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha meg tudtad h ekkora kúrógép, akkor meg minek nem használtad arra amire való az ilyen ribancot, meghúzni aztán beinteni neki. Te valami kivételesen nagy barom lehetsz, öregem.
2013. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd meg másnak!
2013. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"csak sajnálom azt az időt meg energiát amit belefektettem az egészbe"


ha ezt így gondolod, akkor tényleg jó hogy kidobott...nem érdemel meg egy olyan embert aki így vélekedik egy kapcsolatról...te hibáztál és még te vagy úgymond felháborodva hogy sajnálod a kapcsolatba fektetett energiát?? na nemáá...amúgy csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy tényleg nem szeretted csak bebeszéled magadnak, ezzel is könnyíteni próbálva a lelkiismeret furdalásodon, csak nem jön össze...

2013. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!