Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül valaki...

Van még rajtam kívül valaki olyan szerencsétlen, hogy nem maradt meg egy barátja sem általánosból, vagy középsuliból, de újakat se sikerült találnia?

Figyelt kérdés
Nekem se általánosból, se gimiből nem maradt senki, ezeken kívül még új barátokat nem találtam. Csak egy régi ismerős maradt meg, akinek ha olyan kedve van, találkozunk, ha meg nincs, akkor egy évre is eltűnhet. Eljárnék közösségbe, de nincs pénzem se nyelvtanfolyamokra, se táncra. Hova menjek akkor, ahol van esélyem emberekkel találkozni? Mert bepistulok attól, hogy alig van körülöttem valaki. Van egyáltalán olyan program, ami színvonalas és ingyenes? 23L

2013. ápr. 19. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sem maradt, sőt, az iskolás éveim alatt alig volt, akivel jóban lettem volna, ők is később eltűntek a képből.

Én igazából felnőtt fejjel szereztem barátokat.

Vannak ingyenes rendezvények, kirándulások, meg én pl. járok statisztálni is, ott garantált, hogy szerezzen ismerősöket az ember. Sajnos, ma már tényleg szinte minden szórakozás pénzbe kerül, de azért akad kivétel. Főleg nagyobb városokban.

2013. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!