Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha írok egy papírpénzre,...

Ha írok egy papírpénzre, akkor azzal én rongálom? "Free Palestine" feliratra gondolok, így tiltakozva a palesztinokat érő elnyomás ellen.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Több helyen láttam már ilyet, ahol ráírták (nem itthon), de nem szeretném rongálni a MNB-t, így is nagy bajban vagyunk...
2013. ápr. 22. 14:20
 2/5 anonim ***** válasza:

rongálod, igen

nagy betűkkel filctollal írva kérdés, hogy elfogadják-e

de ha mondjuk csak jelzés értékű, az egyik oldalán a sarokban tollal, akkor nem olyan nagy gond, hogy ezzel ki kéne vonni a forgalomból

2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék neki ha Te, vagy bárki más összefirkálná a pénzünket. Értem én, hogy szimpatizálsz ezzel a mozgalommal és nincs is ezzel semmi baj, csak ennek kinyilvánítására nem a Forintot kellene összefirkálni.

Írd rá a pólód hátára, kocsitok oldalára vagy tetováltasd a homlokodra, de ne a magyar pénzre!

2013. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
14%

Szia!


Igen, rongálásnak számít!



DE viszont örülök neki! Én is ezt teszem :) Csak "Szabadságot Palesztinának!" és "VIVA Palestine" felirattal.

2013. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezeteket törném el, ha emiatt nem fogadnák el valahol azt a pénzt, amivel a boltban akartam fizetni..
2015. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!