Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a kirekeszte...

Mi a velemenyetek a kirekesztesrol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik formájáról? Egyébként nem szép dolog...
2013. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban semmi.
2013. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki rekeszt ki kicsodát???
2013. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon ellene vagyok. Gyűlölöm amikor nácinak, rasszistának meg antiszemitának titulálnak valakit, és ezáltal már ki is nyírják a közéletből, ellehetetlenítik, kirekesztik. Abszolút kirekesztés ellenes vagyok!
2013. ápr. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak vallás vagy politikai nézet lehet valaki kirekesztett. Nézzetek szét némely iskolában! Nagyon sok gyerekek kirekesztenek, mert fel merik vállalni saját magukat.

Ellene vagyok.

2013. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ellenzem. A kirekesztés nem szép dolog. A többség időnként megfeledkezik arról, hogy mind testvérek vagyunk. Az az ember, aki másként gondolkodik, másként öltözködik, vagy éppenséggel ok nélkül bunkó velem, ugyanúgy a testvérem. Így kéne hozzáállnunk mindenkihez.


Konkrétabban?

2013. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De vajon mitől lesz valaki ok nélkül bunkó?
2013. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(OFF)


Hatodik vagyok.

Az "ok nélkül bunkó" embert a következő eset kapcsán írtam, amely a minap esett meg velem.

Állok sorba a bolt előtt, nem messze (nyilvánvalóan nem sorba állt) egy izompólós, strandpapucsos, kigyúrt férfi üvöltve és trágár módon magyarázott telefonon valakinek valamit. Amikor sorra kerültem, léptem volna oda az ablakhoz, erre a pasas hirtelen odarohant és rám förmedt: "Én is sorba állok!", azzal szó szerint félrelökött és megelőzött.

Nem tettem semmit, mert attól tartottam, hogy még esetleg megver, vagy ilyesmi...

Íme, az ok nélkül bunkó ember. Akinek valami oka biztos van arra, hogy úgy általában bunkó, arra viszont én nem igazán szolgáltattam neki okot, hogy személy szerint velem bunkó legyen...

2013. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na az ilyet viszont minden további nélkül kirekesztem az életemből. Nem szólok hozzá, nem keresem a társaságát. Ezt viszont nem büntetésből teszem, egyszerűen addig jó az én életem amíg ilyennel össze nem futok. Különös tekintettel szomszédságra, munkahelyre, iskolára. A posta még hagyján.
2013. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!