Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek már volt rossz tapaszta...

Nektek már volt rossz tapasztalatotok csövesekkel, hajléktalanokról?

Figyelt kérdés
Nekem már igen.. és ha én ezt megmondom hogy milyen szégyen ahogy viselkedik meg kinéz legtöbb csöves, akkor megkapom h szégyelljem el magamat, megh. én is kerülhetek ilyen helyzetbe, stb... Akkor fogadjanak be az emberek egyet, azt majd meglátjuk. Legtöbb iszik, erőszakos, a pofámba liheg h adjak aprót... volt olyan h kaját adtam egy csövinek (40 ft-os kifli) azt kidobta a kukába... nem a 40 ft miatt, de szégyen és emberileg egy 0 volt... Azóta EGYNEK sem adok... Ti hogy vagytok velük?

2013. ápr. 24. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt jó is, rossz is. Változó, vegyes tapasztalataim vannak. Minden ember másmilyen.

Egyébként őszintén szólva, én nem csodálkozom, nem lepődök meg és nem is morgok azért, mert vannak olyanok, akik erőszakosak, alkoholtól bűzlenek stb. Enyhe kifejezés, hogy _pocsék_ fedél nélkül élni - és ha márpedig ez a helyzet, akkor sokan beleőrülnek és/vagy kénytelenek rámenősek lenni, hogy túléljenek, érvényesüljenek... :/

Én inkább megveszem a Csillagszálló c. folyóiratot, mert így az az Oltalom Karitatív Egyesületen keresztül segítek, többek között a hajléktalanoknak.

2013. ápr. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

amikor bejönnek a lépcsőházba mert valakik nyitva hagyják azt a sz@r ajtót és vehetek külön felmosót a lépcsőházhoz mert hetente arra megyek ki hogy vizelet van az emeleten és moshatok fel azt nagyon imádom.

és akkor a tisztelt lakótársak még fel vannak háborodva a reggeli klórszagra

2013. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem csak rossz tapasztalatom van róluk. Egyszer ültem a 2-es metrón,felszállt egy mocskos, szakadt, alkoholszagú tróger, és mellém nyomta be magát (a kocsi végén a csukló mellett ültem egyedül.) Azonnal elmentem onnan, leültem egy másik ülésre. Hát láttam, hogy a mocskos parasztja megint odanyomta magát mellém! Már annyira hányingerem volt tőle, hogy inkább leszálltam, és felszálltam egy másik szerelvényre... azóta is ott az orromban a szúrós bűze, és akárhányszor rágondolok, a hányinger kezd kerülgetni... :S
2016. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyszer adtam szendvicset az egyiknek , és hozzám vágta.
2016. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!