Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen nem otthoni programot/h...

Milyen nem otthoni programot/hobbit tudnátok ajánlani, amit ebben a rossz téli időben is lehet végezni, és nem kell hozzá pénz?

Figyelt kérdés

Mostanában ritkán tudok csak találkozni barátokkal, mert nem érnek rá, de szeretném lefoglalni magam akár hasznosan.

Ha tudtok olyan konkrét oldalakat ahol ingyenes rendezvényeket lehet követni, az érdekelne. Próbáltam nézni a port.hut, de nem igazán sikerült, vagy csak ritkán vannak ilyen programok.


Lehet szabadtéri, félszabadtéri, vagy akármi, csak nem ilyen válaszokat várok, hogy korcsolyázás, kocsmázás és hasonlók, ezeket én is tudom, de nincs rá pénzem, mondjuk az utóbbi nem is érdekel.



2013. márc. 28. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lapátold a havat.
2013. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
séta, szánkózás, ingyenes koncertek, ingyenes kiállítások
2013. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!