Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy ennek...

Csak én érzem úgy hogy ennek a mai társadalomnak képtelenség megfelelni, mert bármit teszel és bárhogy mindig lesz olyan aki bele fog kötni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy minden embernek meg kell felelni, mert ez lehetetlen. De sajnos előfordul hogy családon, rokonságon, munkahelyen sőt lakhelyen belül is azt várják el hogy mindig mindent tökéletesen csinálj. Ha fiatalon szülsz akkor egy segélyre szülő élősködő vagy ha harminc felett karrierista frigid banya. Ha elmész szórakozni a gyereked nélkül akkor felelőtlen ha meg nem begyepesedet ős anya. Ha diplomát szerzel okos tojás, ha csak szakmunkásod van akkor meg semmire kellő közmunkás. Az meg ugye lehetetlen hogy ne foglalkozz senki véleményével, mert előbb útobb úgyis lesz valaki aki annyira felidegesít hogy robban a bomba. De akkor mégis mit tud tenni az ember? Miért ilyen előítéletesek és miért ilyen szűklátó körűek az emberek?
2013. ápr. 30. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ki lehet zárni a külvilágot, csak sok meló.
2013. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
diplomával az utcát seprem, és örülök hogy legalább van pénzem ennivalóra.hiába mondják hogy okostojás , nem ér semmit sem a végzettség, és így nem törheti az ember hosszútávú tervekben a fejét, mert kilátása sincs.
2013. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is így érzem.
2013. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Üdv a klubban...
2013. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik dimenzióban élhetek. Nem igazán ér ilyen atrocitás, maximum neten, névtelen-arctalan fórumozóktól. De nem veszem fel különösebben, ez valahogy lepereg rólam.
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 intrepid ***** válasza:
100%
Mindenkinek megfelelni... Emlékeztek gyerekkorotokból arra a tanmesére, amikor a paraszt, és a felesége szamarat vásárol? Minden beleszólást meghalgattak, és a végére oda jutottak, hogy ők cipelték a szamarat, mert semmi nem volt jó az embereknek. Tipikusan a te sztoridról szól.
2013. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg ugye lehetetlen hogy ne foglalkozz senki véleményével,"


Miért is lehetetlen. Én lesz@rom hogy másnak tetszik e az életem vagy sem. Nekem jó, és ez érdekel.


"mert előbb útobb úgyis lesz valaki aki annyira felidegesít hogy robban a bomba."


Nem hagyom magam idegesíteni, 2 éve nem idegeskedtem, 1 hangos, erősebb szó se hagyta el a számat. Ez csak rajtam múlik. reggel elképzelem hogy nekem bizony ma jó napom lesz, és senki sem fogja tudni elrontani. És ez így is van. Pedig akad próbálkozó szép számmal, de nincs rajtam fogás.


"ennek a mai társadalomnak képtelenség megfelelni2


Nem is kell megfelelni. Annak felelj meg aki az életed párja, a többieket meg zs@rd le magasról.

2013. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igaz amit írtatok, csak sokszor nem könnyű megtartani. Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 30. 19:47
 9/19 anonim válasza:

én meg szarok a társadalomra. Amikor gimibe jártam, a családom állandóan szekált, hogy ilyen vagyok, olyan vagyok, ezt kéne csinálnom, azt kéne csinálnom, ezt kell majd tanulnom, azt kell majd tanulnom, menjek orvosira, menjek jogi karra, menjek el mérnöknek, mert nem lesz belőlem semmi. Különösen a nagynénémék, mert ők el vannak eresztve anyagilag, aput pedig lenézték, mert szegény családból származott. Nem voltam boldog, mert egészen 18 éves koromig a családom (leginkább a nagynénémék) irányított. 18 évesen kihúztam Sopronba költöztem és Ausztriába húztam át dolgozni, míg szakmát itthon tettem le. Azóta Európa számos pontján megfordultam, jelenleg Hollandiában vagyok... A nagynénémék még mindig teszik a megjegyzéseket, én meg szarok rájuk. És tudod mit? Eszméletlenül boldog vagyok.

29N

2013. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
bocsi, a kihúztam szó nem kell :)
2013. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!