Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most én vagyok ennyire csóró...

Gaxal kérdése:

Most én vagyok ennyire csóró vagy minden osztálytársam gazdag?

Figyelt kérdés

Mindegyiknek 150 - 200Ft os bicili - Nekem egy kis csepel.

Mindegyiknek Iphone 4S, 5 - Nekem zte blade

Mindegyiknek félmillás gép stb....

Most én vagyok ennyire csóró?



2013. máj. 1. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

nem, ők gazdagok.. vagy kiharcolták a szüleiktől mikor éppen az éhen halás szélén állnak,vagy vaterán egyéb helyen vették használtan


a nagy magyar átlag nem engedhet meg magának ilyet...

2013. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úhh akkor megnyugodtam, de a szüleik: olajmérnönk a molnál, meg magánsulija van a felének, stb
2013. máj. 1. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Sokan a hitelbõl törlesztik, hogy a kedves gyermek csendben maradjon. Nem is egyet ismerek, hogy ennivalóra alig jut, de a luxus dolgok meg vannak a háznál.
2013. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen a munkakörük,akkor valóban van nekik mit apritani a tejbe. De te ne keseredjél el ez miatt, mert nem minden a pénz az életben!
2013. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

figyu nálam is volt a középsuliba olyan akinek az apukája "szimpla" kamionos volt, a lány mindig mesélte hogy hát spanyolba volt vagy olaszba, most éppen medencét építenek stb...



a másik autót kapott merthogy messze lakik a sulitól...

2013. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Buszon is egy fürdetlen, piszkos embernek a kezében iphone 4S volt.. Ettől érzik boldognak magukat, hogy hátha ezzel el tudják felejteni azt, hogy lassan már ennivalót sem tudnak maguknak venni. Persze vannak az elkényeztetett újgazdagok is...
2013. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
97%

Alapvetően mindenhova jut egykét gazdag sznob, aki a pénzét kizárólag látványos luxuscikkekre költi.


De ez jellemző az egyszerű emberre is, akinek átlagos a keresete.


A reklámokból faszán be lett oltva egy hamis értékrend az emberekbe:

- kocsi,

- iphone

- baszott nagy tévé stb..


Ezek nélkül is lehet élni vígan, s boldogan, csak épp a szomszédnak nem lehet felvágni, márpedig legtöbbjüknek nincs nagyobb öröme az életben.


Szal basszál rá!

2013. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Több ismerősöm van aki a szüleit fejte/feji, a szülők megvesznek mindent nekik, többek között az iphont, és tudom h a szülők otthon meg nyomorognak, enniük nincs mit. Hitelt vesznek fel, vagy nélkülöznek. Nem te vagy csóró, nekem Motorolám van és nagyon nem kéne nekem az Iphone :) Se ilyen-olyan luxuscikkek.


Előfordulhat hogy akad az ismerőseid között 1-2 aki valóban gazdag, ezt meg szard le, lehetsz te is évek múltán milliomos is akár.

2013. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ők a pénzesek ennyi. Akik manapság dolgoznak persze én is nem engedhetünk meg magunknak ilyen luxust, mert a fizetésem nekem arra elég hogy eltartsam magam meg a páromat az ő fizetéséből vesszük a kaját a maradékokat meg félretesszük ruházkodásra, meg másra amire kellhet.

Most nem azért de ha ilyen munkájuk van a szüleiknek akkor ott nincs rossz fizetés sem. Egyik haverom anyja a T-mobilnál dolgozik és elég jól keres és a haveromnak 3 havonta van új telefonja, és én fél éve használtan vettem tőle a samsung galaxy telefont, igaz nagyon baráti áron adta, de újonnan pl nem vehettem volna meg, iphone meg nem kell nekem mert jobban félteném az egészet, nehogy elejtsem mert állítólag nem a legtartósabbak, vagy nehogy ellopják.

Amikor a szüleimnél laktam de már dolgoztam akkor dőzsölhettem egy kicsit én is, de nem tartott túl sokáig az sem, így az akkor menő pc-m például megvolt, plusz volt az akkori menő telefonom is, de annak az időnek már véget ért.

2013. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyócker, illegális lakásfoglalók, köznapi szóval élve hajléktalan család, akik beköltöztek egy romos házban egy üresen álló, romos lakásba. A hajléktalankonyhán esznek minden nap, a család fő megélhetési forrása az, hogy az apuka vashulladékot gyűjt. Az ebből befolyó pénzt addig gyűjtögették, amíg végre tudtak venni egy tudod, mit? Egy nagy képernyős plazma TV-t.

Nem vicc, mert ilyen is van. Egy szélsőséges példa arra, hogy a látszat nem minden.

A pénzt okosan kell beosztani, és az, hogy valakinek 150 ezres cangája van, az egyik jele lehet annak, hogy nem jól osztja be a vagyonát.

2013. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!