Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit Tegyek az osztálytársam...

Mit Tegyek az osztálytársam sértegetései ellen? 17/L

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok borulva,mivel van egy osztálytársam,akivel akárhányszor találkozom sérteget pl:dagadt,ronda,sz*r a hajad,undorító vagy és még hasonlók,és úgy kell elképzelni,hogy állandóan.Már félek vele találkozni,hogy mivel fog megbántani,az önbizalmam már mínuszban van,ameddig nem találkoztam vele,minden oké volt,most meg...Már paranoiám van,hogy mindenki kibeszél,hogy ronda,kövér stb és már magam is annak kezdem egyre inkább látni,és teljesen ki vagyok ettől,egész nap csak sírok.Nem mellesleg fiú...

2013. ápr. 24. 22:22
 1/9 anonim válasza:
keress mas tarsasagot es merits onbizalmat. tudom unalmas duma de nefoglalkozz vele. vannak barataid az osztalybol? vagy nezz korul a suliban es keress mas baratokat. am mennyire halgatnak a tobbiek erre a fiura?
2013. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha megszólal, csak mondj neki ennyit: kuss, senki sem kérdezett.
2013. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak más barátaim is,de nem lehet lerázni,ha szembe jön velem már akkor beszól valamit.Eléggé befolyásolja a többieket és az ember ellen hangolná a fél osztályt,ha visszaszólnék neki :)
2013. ápr. 24. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj egyre szebben kinézni. Kezdj el sportolni, öltözz érdekesebben, fésüld szebben a hajad. És ha sérteget csak mosolyogj. Akkor szép lassan abbahagyja. A "szerencsétlenkedésed" a motivációja!
2013. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igazuk van a többiieknek, de ha végkép nem válnak be a tervek, akkor semmi értelme csúfoló diákok közt maradni. Költözz más suliba, ahol lehetnek barátaid. Ès igazán nincs mit sírdogálni ezen. Akár mond el neki, amit gondolsz róla. Hogy milyen érzés lenne neki ez. Mond el a tanárnak, hogy így viselkedik veled. Bajod nem lesz belôle. Ne szerénykedj. Hány éves vagy? Mert a gyerekek tiniként kezdenek megnyúlni, így talán nem leszel olyan kövér se. Halgass zenét, ha az megnyugtat.
2013. ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön.
2013. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

55kg vagyok:D és 167cm :D egyébként meg a hajam meg mindent rendbe szoktam tartani magam eléggé,2naponta mosok hajat,mindig kivasalom a hajam,öltözködésemre is adok,mindig kifestem magam,max akkor nézek ki "alján" ha alig volt időm elkészülni,de akkor is annyi,hogy nincs rajtam smink,meg nem vagyok úgy kiöltözve.Egyébként meg egy 48kgos csajt is kövérez...

Küldhetek képet annak,aki kér,csak írjátok meg,hogy hová valósiak vagytok

2013. máj. 13. 03:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérek szépen képet! :) Kecskemét
2013. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez teljesen egyértelmű.Semmi agyad csúnya is vagy és még az anyád is csúzlival etettet 3 éves korodban.Az apád egy alkoholista ki a helyi plébánián dalszerző és fuvolás,jobb esetben is csak a bort fújja meg.
2013. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!