Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról ha...

Mi a véleményed arról ha 14-15 éves lány egy baráti társaságban van vagy barátkozik 22-23 éves fiúkkal?

Figyelt kérdés

Egyik haverom barátnője úgy 15 év körüli és neki van egy barátnője aki 14 éves. Haverom egyik legrégebbi barátja 23 éves és jóba van velük, nem csak a haverommal de a 2 lánnyal is.

14-15 éves lányok haverkodnak 23 éves fiúkkal vagy még idősebbekkel, a discoba(ami egyébként egy falusi kis disco) láttam 24-25 éveseket is és egyik lány haverommal(22) táncolt ,ölelgette, bár sztem barátilag


2013. máj. 7. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az újrainduló Maúnikasóhoz kerestek témát?
2013. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 éves húgom a bátyám haverjaival (24 évesek) haverkodik, puszilkodik. szerintem sok amit ő csinál, és nem csak én gondolom így. de ne foglalkozz vele, nem a te dolgod, én sem avatkozom bele a tesóm ügyeibe, max néha megkérdezem, hogy nem tartják-e kis szarosnak ott a menő társaságában. de ezek szerint nem.:D 17/L
2013. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

montihun :

Hogyhogy újrainduló? Mert már nincsen? Megszűnt? Akkor mit néz manapság a proli?

2013. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom az agyamenteket vagy mi a rák a neve
2013. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes...

A kislányok mindig is az idősebb srácokra hajtottak.

A korkuk beliek szerintük "nem elég érettek", nem mint ha egy tízenéves kislány az lenne.

2013. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!