Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szóltok egy vegyes (fiú-lá...

Mit szóltok egy vegyes (fiú-lány) társaságban, ha kiderül, hogy valamelyik pasi nézi a Gossip Girl nevű sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akinek bejönnek az ilyen tipusú filmek, mit mondanátok? Úgy általánosan érdekel... 14-20 év között...
2012. jún. 26. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Mit szólnék.


A férjem meg az öcsém a született feleségeket nézte.Nincs ebben semmi.

2012. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a fiúk kinevetnék, de semmi több. mi a született feleségeket néztük


19/F

2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán marhára nem érdekel, hogy mit néz
2012. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gőzöm sincs mi az, így nem foglalkoznék vele.

Ha meg tudná, akkor sem. Ha szórakoztatja, hát nézze. Nem az én dolgom.

2012. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék is neki, mert hülye mód, de tetszik. :D Az ilyen embereket nem szeretem, de jókat derülök rajtuk, meg azért van jó mondanivalója.

Pedig egy agyonvarrt csaj vagyok, senki ki nem nézné ki belőlem. :D

22/L

2012. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Passz, mivel nem tudom, mi ez a bizonyos sorozat, de ha szereti, nézze.
2012. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem. 24/F Szerintem a címén kívül semmi ciki nincs benne, hisz abszolút nem az a tipikusan csajos sorozat a neve ellenére. Legalábbis szerintem tök jó csavarok vannak benne, és egyes férfi karakterektől még tanulni is lehet.
2012. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld! Ha valakinek van még mondanivalója, nyugodtan írja meg... :D
2012. jún. 27. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék semmit, amíg nem kezd el róla beszélni. Van egy barátnőm, aki EGYFOLYTÁBAN filmekről/sorozatokról beszél, engem viszont baromira hidegen hagy, hogy mi volt a Vámpírnaplókban és egyebekben. Idegesítő hallgatni. Szóval mindenki nézze azt, ami tetszik neki, de lehetőleg csöndben.
2012. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sztem jó :DD legalább tudják mit csinálnak a jó pasik. Ajándékot vesznek a lánynak/, várnak a lányra akár 1 évig is.. stb :D
2012. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!