Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket milyen szöveggel...

Titeket milyen szöveggel tudnának meghívni ilyen wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

Mostanában hetente hívnak cégek, hogy most "akciósan" mehessek ide-oda. (közbe pedig magamtól is elmehetnék oda ugyan ennyiért)

Annyira snassz szövegekkel. Nektek mi jönne be, ami még elgondolkoztatna?


2013. máj. 7. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen ingyen lenne, korlátlan sörfogyasztással, akkor elgondolkodnék rajta....
2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ár ugyanannyi,akkor nincs az a szöveg amiért elmennék.

Főképp,hogy nekem ehhez neten meg kell nézni hova is mennék,milyen más lehetőségek vannak,tetszik-e,páromnak tetszik-e,stb.

Tehát nincs aza szöveg,amiért telefonba én igent mondjak.

De van egy spamekre fenntartott emailcimem,szoktam kérni arra küldje el az ajánlatát és átgondolom.

2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
77%
Ugye kedves kérdező te nem ilyen utakat árulsz? Valahogy olyan érzésem van a kérdéssel kapcsolatban, hogy tippekre vársz.
2013. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem árulok ilyeneket. Akkor azt írtam volna, hogy adjatok tippeket.

Csak nem értem az embereket, hogy miért hiszik azt, hogy így elmennek bár nyilván elmennek páran hiszen nem csinálnák ezt.

2013. máj. 7. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szöveggel nem nagyon, max kedvezménnyel.


Esetleg ha valahol van ingyenes játszóház, ahol ott is lehet hagyni a gyereket 1-2 órára, az jó pont.

2013. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is te vagy az "eladó".
2013. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bár lenne munkám...de rendben én vagyok akkor az eladó :-)

2 éves gyerekemmel a hónom alján :-)

2013. máj. 7. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
ennek a kérdésnek semmi értelme ha nem te vagy az eladó...kit érdekel már ilyen hülyeség érdek nélkül?
2013. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ha nagyon olcsó az ajánlat, akkor az gyanús, valami svindlit sejtenék mögötte. Ráadásul telefonon engem nem lehet jókor hívni, ha azt szeretnék, hogy az ő szolgáltatásukat válasszam, akkor a honlapjukat tornásszák fel a Google-n az első egy-két oldalig, de még akkor se reméljenek túl sokat. :)
2013. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!