Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiuk ti hogy reagállnátok ha...

Fiuk ti hogy reagállnátok ha ezt megtudnátok a barátnőtökről?

Figyelt kérdés
4 voltunk legjobb baràtnök.én Evek ota bele voltam zugva egy osztàlytársamba a màsik baràtnőm is szerelmes volt.belé de o nem olyan rég òta ezèrt egyikünk sem hajtott rà h ne legyen rossz a màsiknak.a màsik barátnom hirtelen belezugott a fiuba leszarva minket osszejött vele.azota elég rosszba vagyunk.na de ti mit gondolnàtok a baràtnőtökröl ha ez Csaj lenne az??

2013. máj. 10. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátság van köztetek egyikötök se jönne össze azzal a sráccal mivel nem akarnátok fájdalmat okozni a másiknak.

Valószinü neki fontosabb egy kaland mint a barátságotok és mégse voltatok olyan nagy barátnök...

2013. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hogy érthető legyen 1 csaj: én vagyok

2 csaj aki szoba jon:legjobb barim

3 csaj aki szoba jon:aki osszejott a fiuval minket leszarva

2013. máj. 10. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Ebben a zagyvaságban hol van családi kapcsolat?
2013. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Lehet ő lesz élete szerelme, csinálnak 5 gyereket, és egyött élnek a paradicsomban.


Tetszett neki, összejöttek. Most azért szalassza el a lehetőséget, mert ti ketten beszarik vagytok és nem mertek kezdeményezni/nem kelletek a srácnak és nem próbált felszedni titeket? Jaj, ha olyan nagyon tetszik, és kezdeményez tuti nem mondott volna nemet egyikőtök sem.


Max. a volt pasik, jelenlegi pasik a tabuk, de ilyet, hogy azért legyen tabu, mert a másiknak is tetszik? Akkor azé lesz, aki neki is tetszik és kész. Ekkora hülyeséget, meg kombinálást. A pasi választott, ti meg epekedjetek akkor más után, ha már magatoknak nem bírtátok felszedni.

2013. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolag rájöttem h rossz helyre raktam a kérdést.tényleg érthetetlen?mert akkor leirom ujbòl
2013. máj. 10. 20:12
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat.ha valaki akar írni kerlek irjon még.

3 vàlaszolò.neked h esne ha a legjobb haverod szarva az érzéseidre összejönne a szerelmeddel??

2013. máj. 10. 20:18
 7/14 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Grétsy László azt hiszem, befonná a maradék haját, ha ezt elolvasná. Az értelmi szintedből ítélve, olyan mindegy, hogy ki, kivel kever/kevert! Ez valami vicc, hogy ennyire nem tudsz írni?
2013. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kösz,hogy az irásomat kritizàljàtok.

Amugy ha érdekel 5 vagyok nyelvtanbòl.

Ès nem tehetek rolla h telòrol nem lehet csak nagyon hosszu idő alatt helyesen irni

2013. máj. 10. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szerelmeddel? Távolról nézed és azt hiszed a tiéd? Erősödj meg kislány, mert sokat fogsz te még sírni.
2013. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg még örülnék is, hogy az ilyen gyerekes barátnői többet nem állnak szóba vele, legalább nekem sem kell őket elviselni.
2013. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!