Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiuk ti hogy reagállnátok ha...

Fiuk ti hogy reagállnátok ha ezt megtudnátok a barátnőtökről?

Figyelt kérdés
4 voltunk legjobb baràtnök.én Evek ota bele voltam zugva egy osztàlytársamba a màsik baràtnőm is szerelmes volt.belé de o nem olyan rég òta ezèrt egyikünk sem hajtott rà h ne legyen rossz a màsiknak.a màsik barátnom hirtelen belezugott a fiuba leszarva minket osszejött vele.azota elég rosszba vagyunk.na de ti mit gondolnàtok a baràtnőtökröl ha ez Csaj lenne az??

2013. máj. 10. 19:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Azért kérdeztem mert a fiù a legjobb baràtom és mindig kérdezi,hogy mi bajom van a baràtnőjével hiszen régen jòba voltunk.Eddig nem tudtam ,hogy elmondjam-e neki, de mostmàr tudom.Aki meg csesztetett azoknak küldöm,hogy itt a kérdésre kell vàlaszolni!
2013. máj. 10. 20:45
 12/14 csingilingg84 válasza:

Szia. :)

Ha a pasi nem közeledett feléd, nem igazán tudsz mit tenni. De gondolj csak bele...ha hozzád közeledett volna, te visszautasítottad volna? Én igazán nem szeretnélek kioktatni, csak egy picit ebbe is gondolj bele. :)

2013. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van igazàn bajom h össze jöttek.hanem igazàból azzal,ahogy összejöttek.Ezzel azt értem,hogy tudta,hogy szerelmes vagyok belé,de ezt leszarva iszonyatosan nyomult.Vagyis nekünk lehetőséget sem hagyott.Beszélgettem a fiùval ő erre odajött,azt mondta sùgni akar valamit,és csak egy perc.Elhùzott a fiùtòl ,nem sùgott semmit hanem ő visszafutott a fiùhoz .Engem jol àt b@szott
2013. máj. 12. 11:22
 14/14 anonim ***** válasza:

"hogy szerelmes vagyok belé,de ezt leszarva iszonyatosan nyomult.Vagyis nekünk lehetőséget sem hagyott."


><


"Evek ota bele voltam zugva egy osztàlytársamba "



Évekig nem adott lehetőséget? Évek óta odavagy érte, neki meg még csak nem is tetszett addig. Mikor meg megtetszett felszedte. Mivel te évek óta se csináltál semmit. Meddig kéne várnia 30-40 éves koráig?

2013. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!