Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! Ha kiderülne a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kiderülne a barátnőtökről, hogy terhes, akkor vele maradnátok, és felnevelnétek együtt a gyereket, vagy elvetetnétek a babát, vagy simán otthagynátok a lányt?

Figyelt kérdés
Előre mondom, hogy nem vagyok terhes, és nem magamról beszélek, csak érdekel a férfiak hozzáállása ehhez a témához. Persze nem érvényes a kérdés, ha ti akartátok a gyereket.

2013. márc. 29. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

simán vele maradnék és felnevelnénk.

nem értem, mi ebben a kérdés. aki nem akar komoly kapcsolatot, az most akkor mit is akar?

F

2013. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha egy szerelemteljes, szeretetteljes kapcsolat és nem csak szenvedés, akkor felnevelés, egyértelmű. Persze, csak ha van mire vállalni. Ha csak ez tartaná össze, és szintén lenne lóvém, akkor vállalnám, és magamhoz próbálnám venni jogilag, ha idióta az anyja. Ha pedig nincs pénzem, de nagyon szeretetteljes a kapcsolat, akkor is vállalnám, elmennék dolgozni akár 2 munkahelyre is.


F25

2013. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos egyértelmű, hogy vele maradnék, és felnevelném :)

Ez az én álláspontom. De mivel közös dologról van szó,

azért kiváncsi lennék, hogy a lány hogy vélekedik :)

Ez közös döntésen alapul.

2013. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem késett,a párom nagyon pánikolt de eltervezte hogy magántanulóként fog tanulni napközben meg dolgozik hogy legyen miből megélnünk(17volt,én 18),szerencsére nem voltam terhes de nagyon jólesett hogy nem kell félnem a jövőtől mert mellettem maradna,osztálytársam viszont októberben szült,az apa látogatja a kicsit de a csajra nem kíváncsi és van másvalakije

19L

2013. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

több dologtól függ

ha nagyon fiatal, akkor lehet, hogy jobb mindenkinek, nem születik meg a baba.... :-(

ha most kezd dolgozni, akkor lehet, hogy érdemes megtartani, egy ideig még állami támogatást is kap, de tudni kell, hogy utána nehezen kap állást, tehát a fiúnak kell ténylegesen felnőni, és vállalni, hogy fenntartja a családot. ha erre nem képes, akkor....

ha a fiú vállalja, hogy felneveli a gyereket, mert szereti a lányt, akkor természetes, hogy megtartani a babát.

ha kimondottan az én kapcsolatomra vagy kíváncsi, akkor ez utóbbi :-)

egyébként aki egy ilyen után/miatt otthagyja a "barátnőjét" az dögöljön meg

2013. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem férfi hanem kapcsolatfüggő szerintem... Ha csak ilyen futó kaland akkor ne hiszem hogy nagyon vállalni akarná a pasi, de ha már huzamosan ideje vannak együtt nagy az esély rá, hogy normálisan kezeli a helyzetet. Az én barátom velem maradna szerintem :)
2013. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

erről megoszlanak a vélemények

viszont egy gyerek soha nem tart össze semmit, emiatt együtt lenni, nem pedig meggyőződésből kész öngyilkosság

az egész élet megváltozik, ezt addig senki nem hiszi el, amíg nincs benne, még amikor szeretnek házaspárok gyereket ott is okoz gondot nem egyszer nem pedig így N

2013. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. márc. 29. 23:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennék a barátomtól ha kérné sem vetetném el!Ha kell egyedül nevelném fel,de elvetetni senki kedvéért nem tenném!Barátom állítása szerint,ha terhes lennék, akkor vállalná
2013. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vele maradnák,hiszen ha szeretem akkor vele maradok legyen bármi!Az én barátnöm most 16,nem sokkára 17 és ha megtudnám hogy terhes,akkor simán elfogadnám és felnevelném vele a gyerekem!Ha teherbe esne arról nem csak ő tehetne,hanem én is!Én válalnám a gyereket!20/F
2013. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!