Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit tegyek ezzel a...

Most mit tegyek ezzel a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel ovi óta LB-k vagyunk, de kb. 2 hete folyton csak egy másik lánnyal van, neki mond mindenféle titkot, amit én nem tudhatok, és ez a lány, akivel folyton van, meg egy másik lány is, aki közös ismerősünk, mondta, hogy az ex-LBm mondott nekik egy tikot, ami kettőnkről szól, de majd ha ő akarja elmondja. Nos, ő nem akarja, de tudom, hogy valami baja van velem, mert úgy viselkedik, de akkor miért nem mondja el? Miért várja, hogy úgy javuljak az ő ízlésére, ha azt sem tudom, miért?? Akkor persze, hogy nem fog bírni. És mindig van valami baja velem, kb. havonta. Érdekes, hogy nekem sosincs vele semmi bajom, neki meg mindig van velem. Anya azt mondja, lehet hogy ez azért van, mert amikor menstruál, akkor rossz kedve lesz, én meg még nem menstruálok, azért vagyok normális. (Anya orvos) De nem akarok összeveszni vele, mert tudom, hogy mindenki az ő oldalán állna, mert ő a "menőbb", és kiközösítene az osztály. Új barátnőt nem tudok szerezni, mert egy kicsi faluban élünk, és az osztályból a többi lány az ő pártját fogná. Rajtuk kívül van még két nagyon jó fiú barátom, de az akkor sem olyan. Mert táborban nem alhatunk egy szobában, nem együtt öltözünk tesi előtt, nem beszélhetem meg velük a "csajos" dolgaimat.

És az agáz, hogy még 2 évem vissza van az általánosból, a 6 osztályos gimi felvételijéről meg már lemaradtam. Most mit tegyek? Hogy szedhetném ki belőle, mi baja velem?


Bocsi, hogy hosszú lett :(



2013. máj. 11. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, 13/L
2013. máj. 11. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:
NEm akarlak elkeseríteni, de ugyan ebben a helyzetben voltam 13 évesen, mint te, de nekem egyik napról a másikra történt. Tehát egyik nap még legjobb barátnő, másik nap meg utált, kigúnyolt. Mi is ovi óta voltunk legjobb barátnők, szóval nem tudom, bekettyózott vagy valami ilyesmi. Azóta egy szót sem beszéltünk. Ha most ugyanebben a helyzetben lennék, levegőnek nézném, hidd el, ez lesz neki a legrosszabb, ezt érdemli az ilyen.
2013. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát oké :( azért ment a zöld paccs (:
2013. máj. 11. 16:05
 4/4 anonim válasza:
100%
Valószínűleg elkezdett bele esni a pubertás kezdeti úgy nevezett "kis hülye" szakaszába. Ilyenkor a lányok jó része megbolondul. Te is bele fogsz kerülni, ne aggódj. Ilyenkor az ember sokkal érzelmesebb, de ahogy öregszel úgy leszel egyre inkább reális gondolkodású, de ez most még ez a szakasz. Ilyenkor az ember máshogy áll mindenhez. Amikor ekkora voltam az én barátnőim (ikerek) kiköltöztek külföldre. Nagyon rossz volt utána, mert egy barátom sem volt az osztályba, de engem az előnytelen külsőm miatt vertek és csúfoltak. Szerintem, ahogy az előttem szóló mondta vagy tekintsd levegőnek vagy nézz rá úgy mint egy krumplira. Köszönj neki rendesen néha kérdezd meg, hogy van, de csak mintha egy osztálytárs lenne. Ne mássz rá vagy erőltesd a személyedet rá. Aztán egy idő után vissza fog térni hidd el :) A lényeg h ne vidd túlzásba a ragaszkodást.
2013. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!