Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Barátnőmmel több, mint 2 éve együtt vagyun, közös lakásvásárlás előtt állunk. Eddig is együtt laktunk, szeretjük egymást ezzel nincs baj. De! Van pár dolog ami nagyon zavar, és tabutéma róla beszélni. Részletesebben lent?

Figyelt kérdés
mégpedig a szexuális élete előttem.Én nem voltam túl tapasztalt, 4 lány és alap dolgok voltak. Neki 9 fiú, és minden dolgot megcsinalt ( gruppen, egy ejszaka 2 kulonbozo fiuval egyszerre de kulon kulon is, nincs olyan "nyilasa" ahol ne legalább a 3. lettem volna, mindenféle sexjátékok, mindez egy kollégiumban)Engem ez zavar, ha felhozom megsértődik.Nem csalt meg, szeretjük egymást, de higgyétek el nagyon zavaró tud lenni, mindig ebbe belegondolni.Lassan házasodunk,és nagyon zavar ez, és az is, hogy nekem előtte igazábol semmi nemi életem nem volt.Pedig igényem lett volna még más lányokra, de már késő. Mit tennétek a helyemben? Megcsalás nem megoldás ugye?
2010. febr. 19. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, lánnyal is volt már, de ez pont nem zavar. Miért kellett mindenbe belemennie az egyetemen? Kint az udvaron, bent a közös zuhanyzóban, azegyik fickónak "szeretkezés" közben vibrátort tennie a hátsójába( mármint ő a fiúnak a fiú kérésére) jaj de még sorolhatnám.
2010. febr. 19. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a múltja, most veled van. Ezt el kell fogadnod, egyébként pedig ne házasodj össze vele. Megértem, ha zavar, nekem is volt ilyen párom, és a legkevésbé sem tudtam tisztelni pont ezek miatt a dolgok miatt. Számomra az eszményi nő mindig is az érintetlen volt, így addig kerestem, amíg nem hozott össze egy ilyennel a sors. Sokkal jobb érzés ez, mint mindig azon agyalni, hogy ahova dugod, vajon hány másik járt előtted.

Szóval nekem tuti nem kellene olyan nő tartósan, aki ennyire lazán kezelte a dolgokat.

2010. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

énn épp ezért el se mondtam páromnak,hogy előtte hány pasival és mit

azt tudja hogy szüz messziről se voltam,és hogy kiprobáltam pár dolgot,de hogy igy,hogy a pistivel ezt,a jancsival azt, a ferivel meg a lacival ezt és ezt,nah ugy semmit nem votlam hajlando mondani,az ő érdekében

sosem csalnám meg,nagyjából minden szexuális kivánságát teljesitem,ahogy ő is az enyémeket,de ennyi,én sem vagyok kiváncsi hogy előttem ő kivel mit

az a mult...elmult,rég volt,együttvagyunk lassan 3 éve,jol megvagyunk minden téren,van jobb dolgunk is mint ezet megbeszélni,felesleges konfliktudhoz vezetne,hozzád hasonloan ő is elkezdene hülyeségen agyalni,az meg nem hiányzik

felejtsd el a multját,probáljatok ki uj dolgokat (olyan nincs hogy mindent kiprobált volna)

22/L

2010. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most igazából dicsekszel, h milyen csajod van, vagy panaszkodsz?


Ha zavar az előélete és nem tudod túltenni magad ezen, ne házasodjatok össze. Ha szeretnél még élni, akkor hagyd el, és élj, de ne alázd meg azzal, h elveszed, és megcsalod.

2010. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmiképp sem dicsekszem... nem szeretnék ez miatt szakítani vele, mert nagyon megvagyunk együtt, de nekem is, mint egyik válaszírónak egy nő, főleg akit elveszek, az nem épp ilyen ( volt).
2010. febr. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!