Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utáljuk egymást volt barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utáljuk egymást volt barátnőmmel és a tőlem kapott ruhában jár, ezzel is irritálni akar?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, hogy 4 honapja szakított velem barátnőm pár hétig probáltam visszaszerezni de aztán rájöttem hogy 1 kisxxxx aki mindekivel lefekszik nagyon rosszba vagyunk egymással. És mindig a tőlem kapot 3-4 ruhába jár?Miért csinálja hogy ezzel is irritáljon?
2009. jan. 9. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Miért ne járhatna abba,amibe akar???Lehet nincs neki több ruhája:D
2009. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

szerintem csak eszébe se jut (sz@rik rá), hogy tőled kapta.

ezen kár idegesíteni magad.

2009. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert érzelmileg nem kötődik hozzád és mert a ruha sem juttat téged eszébe. Szal nem köti hozzád a ruhát érzelmileg. Valsz semmi jelentősége nincs annak a ruhának számára, ugyanolyan, mintha bárki mástól kapta volna.

Szerintem ennyire idióta csak nincs a lány, hogy ezzel hecceljen...Persze lehetnek kivételek...

2009. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de minden héten abba jár.
2009. jan. 9. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én ex-nőm is ezt csinálta. Egyszerűen nem érdekelte. Nem heccel, csak jó ízlésem van női ruhákból és nagyon jól állt rajta.


Ez mondjuk főleg a fiatalabbakra érvényes. Ő is 18 volt akkor.

2009. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de azért ez mégis pofátlanság mert mi olyannyira rosszba vagyunk.
2009. jan. 9. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gondoltad hogy szimplán tetszenek neki azok a cuccok?
2009. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem valószínű, hogy heccelésből hordja. de nem értem miért zavar téged, hogy azokat a ruhákat hordja. mondjuk én pl biztos nehezen venném rá magam egy szakítás után, és ha utálnék valakit, még a ruhásszekrényemben sem tartanám azokat a cuccokat. de most mit vársz? hogy adja vissza? neki valószínűleg tesznek és ha valóban olyan amilyennek mondod, az is lehet, hogy azt sem zudja kitől kapta őket. vagy szegény és nincs neki más. heccelni tuti nem akar, azt estleg el tudom képzelni, hogy fel akarna hívni a figyelmedet, mert esetleg még tetszel neki. és abban reménykedik, hogy ez feleleveníti benned a régi szép időket. de ez is részben kizárva, mert nem akart visszamenni hozzád. szóval szerintem hagyd ezt a lányt a ruháival együtt:)
2009. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!