Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel nemrég közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nemrég közel voltunk a sexhez olyannyira, hogy a péniszemet óvszer nélkül kb 5 cm-re dugtam az ő nemiszervébe kb 1 percig csináltuk, még szűz és nem vettem el ezzel a szüzességét, lehet-e terhes?

Figyelt kérdés
messze voltam attól hogy elmenjek utána 5 perc múlva mentem el kb.
2009. aug. 13. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
légy erős: a barátnőd nem szűz már és lehet terhes az előváladéktól.
2009. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd már nem szűz, hiszen a péniszed járt az ő hüvelyében. Ott voltál te magad, amikor a te péniszed a barátnődben volt? Ha igen, akkor tudhatnád, hogy nem szűz. Persze lehet, hogy nem vérzett, de ő már nem szűz. És lehet terhes, ugyanis az előváladék is tartalmazhat spermát. Nem azt mondom, hogy tuti, hogy terhes, de megvan rá az esély. Miért nem kérdeztél (itt vagy máshol) mielőtt hülyeséget csináltál? Szóval a barátnőd helyében én elmennék 72 órás tablettáért, amennyiben persze 72 órán belül történt az első szerelmeskedése.
2009. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

anyám borogass kérlek!!!

hány éves vagy? hol voltál biológia óráról???

a barátnőd már NEM szűz, és van esélye arra, hogy IGEN teherbe esett...

ennyi ésszel MIÉRT szexelnek emberek könyörgööööööööm!?

2009. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

istene, még mindig vannak ilyen gyepesek??? én komolyan büntetném az ilyeneket, akik ennyit nem tudnak:D

összeszedném innen gyakorikérdések.huról az összes ilyen embert, aki ilyen kérdéseket tesz fel, hogy: lehetek terhes.....? és egy jó egy hetes felvilágosító órára küldeném.

ja és a szűz vagyok még, feldugtam egy uborkát jellegű kérdésirókat is. mondjuk őket pszihiáterhez is küldeném.


jadehogy a kérdésre is válaszoljak, a csajod már nem szűz,, és terhes is lehet

2009. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem viccből valami giccsnek találták ki ám az óvszert, és ha elolvasol egy használati utasítást, rá van írva, hogy "az aktus egész ideje alatt viselni kell". szóval. kérdésre válaszolva: igen, lehet terhes, és nem, már nem szűz, mivel járt benne férfi nemiszerv. mit gondoltál, csak akkor veszti el a szüzességét, ha beleélvezel, vagy hogyha te azt gondolod, hogy "na édesem, most elvettem a szüzességed"?
2009. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
te farok :D
2009. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes és már nem is szűz.
2009. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mi ertelme egyaltalan 5cm re bedugnod par percre? Nem ertem, iyen erovel meleg almaspitebe is dughattad volna. XD
2009. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy ennyi erővel berakhattad volna gumival sok időre... mert ugye már így nem szűz amire nem készült tudatosan lélekben. és terhes is lehet a gumi hiánya miatt. grat!
2009. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!