Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom többet érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom többet érez irántam mint kéne! Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon jó barátok vagyunk, de sosem gondoltam, hogy ő ennél többet érezhet. 3 évig volt egy barátnője, aki megcsalta és vége lett néhány hónapja, ennek ellenére a mai napig össze járogatnak.

Az én párkapcsolatom is hadilábon áll sajnos, bár én igyekszem lezárni magamban és továbblépni, nem úgy gondoltam, hogy rögtön bele ugrok egy másik kapcsolatba és talán nem is menne.


Ő nagyon jól tudja, hogy mi a helyzet a párommal (aki egyébként a vőlegényem, jövőre szerettünk volna összeházasodni, hát nem jött össze), én is tudom, hogy ő mit művel még mindig az exével. Néhány napja elmondta, hogy minél többet beszélgetünk, ő annál közelebb érzi magát hozzám és úgy érzi teljesen belém szeretett, így nem tud mellettem lenni, mint barát. Semmit nem tudtam szólni, annyira meglepett, így abban maradtunk, hogy majd még erre visszatérünk.

A semmiből előállt az ötlettel, hogy menjek el vele egy hétre egy tengerparti nyaralásra csak mint két jó barát, aztán ott alakul ami alakul. Egy kicsit viszolygok ettől, én eddig sosem gondoltam még rá másként... Bár tény, hogy nagyon tisztelem, becsülöm és szeretem őt. Nagyon jó embernek tartom.

A párkapcsolatomat viszont még nem tudtam lezárni lelkiekben és ez így nem lenne fair senkivel szemben.

Teljes mértékben össze vagyok zavarodva, mit lehet ilyenkor tenni, hogy kitisztuljon a fejem? Ti mit tennétek?


2013. máj. 11. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hát mindenek előtt én egy kicsit hanyagolnám vele a kapcsolatot. És nem azért, mert baj van vele, hanem nem kell erősíteni benne a dolgot, ha te nem úgy érzel. Nem fair vele szemben. az érzéseit viszont neki kell helyre tennie, és el kell fogadnia a döntésed, bármi is legyen. A nyaralásra nem mennék el, olaj a tűzre.
2013. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Nő vagy nem? Tedd azt amihez a legjobban értetek, törd össze a szívét amennyire csak lehet.
2013. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. te pasi vagy nem? azok ilyen bunkók
2013. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem innentől kezdve bármit csinálok, az ő szíve össze fog törni. Nem szeretném őt megbántani tényleg, de ez most nagyon nem jókor jött.
2013. máj. 11. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3#Pasi vagyok, igen, de csak tapasztalatból beszélek, mert a NŐK voltak ilyenek velem. Én sosem szakítottam, mindig csak a lányok, és sosem csaltam meg egy páromat sem. Ezzel szemben az utolsó barátnőm igen. Az első meg megalázott. Szóval bocs ha kicsit általánosítottam, de ez megy nektek a legjobban, ráadásul úgy, hogy a végén még sajnáltatjátok is magatokat. Szééééép.
2013. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, bocsi a hangnemért, csak általánosítasz. Én pl. ahhoz az emberhez mentem hozzá, akivel először voltam együtt, első komoly kapcsolat, és undorítónak tartom a megcsalást. Ezért veszem magamra. A másik, hogy szerintem a kérdező sem akarja megbántani, de sajnos az lesz belőle :(
2013. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!